Sosyal,sıcakkanlı rahat tavırlı erkekler bir baksın lütfen:)

Sizce çok sosyal, sıcakkanlı, rahat tavırlı bir erkek bir kadınla nasıl flört eder, ne yapar?(hani nasıl anlarız bir kadını diğerlerinden farklı gördüğünü) Bu adam arkadaşım değil normalde tamam herkese sıcakkanlı rahat davranıyor ama bir kaç kere beni arabasıyla bırakmayı teklif etti, bir kerede arabasına bindiğimde üstü kapalı bir şekilde vakit geçirmeyi teklif etti gibi. Sizce bu adamın amacı flört müydü, hoşlanma mı, yoksa hiçbişey mi?

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• İyi akşamlar..

Öncelikle sıcak kanlı bir bey diğer bayanlardan sevdiğini ona diğerlerine görmediği inceliği, hassasiyeti, süprizleri yapar. Böylelikle onu diğerlerinden soyutlar..

Konuya dönersek arabasına binmişsin ve beraber vakit geçirmekten bahsetmiş.Öncelikle sosyal bir bey bir bayan arkadaşını arabasına aldığında böyle bir şey yapmaz.Yapmışsa bu senden hoşlandığını göstermez bu sadece gönül eğlendirmektir..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Sosyal ortamlarda çok rahat ve sıcakkanlıysa, hoşlandığı kişiye karşı da rahat ve daha sıcakkanlı olur. Hemen anlarsın. Direkt söyler hoşlandığını veya açıkça vakit geçirmeyi teklif eder. Büyük ihtimalle yanlış anlıyorsundur.

0|0
    0|0
    • Bu kişi benim özel ders aldığım bir hocam yalnız ama yaşlarımız yakın. Açıkça hoşlansa da direk söyleyeceğini sanmıyorum.

• ya işte o gün benim işim olduğu için o sözlerine karşılık vermedim vakit geçirmeyi ima ettiyse tabi. Bide ben beni tanımayanlar için biraz mesafeli, uzak ve ciddiymiş gibi durabiliyor tavırlarım. Bir de bazı sebeplerden dolayı ondan çekindiğimi bir öğretmen olarak düşünmüştü en başlarda.

• dediğin gibi çok belirsiz. ilgisi varsa daha açık ifade eder. yani öyle senden çok hoşlanıyorum, seviyorum demesine gerek yok. bir yere davet eder, konuşur isterse. birbirinizden uzak, görüşemeyen kişiler değilsiniz. çekingen biri de değilse, daha açık belirtiler beklemelisin bir kanıya varmak için.

• Seninle ilgileniyor o kesin. Rahatladı mı için ? kafiyeli cevaplar yazdım bak :)

0|0
    0|0
  • en hafif ifadesiyle seni yakından tanımayı istemiş.art niyetli midir değil midir buna sen karar vereceksin

0|0
    0|0
    • yani gel seni okula bırakayım bende o tarafa gidiyorum dedi, arabaya binincede ayy bu havadada derse mi girilir falan diye mırıldandı. Okula yaklaşırken bekleyeceksin daha vakit var ama... falan gibi laflar bunları ben mi büyüttüm yanlış anladım acaba yoksa flört mü etmek istedi y da beni yakından mı tanımak istedi. Kendisi benim özel ders aldığım bir hoca art niyet olduğunu sanmıyorum. Her hafta ders için görüşüyoruz çünkü.

• insanlık hali muhabbet bu bahsettiğin.sen abartıyorsun sanırım biraz.kafanı kurcalıyorsa biraz daha bekle niyetini belli eder yakında eğer varsa bir hoşlantı sana karşı

• anlamış olman lazım..inan bunları tek yaptığı kız sen değilsin..o arabanın arka koltuğuna sor derim eminim çok anlatacak hikayeleri vardır

0|0
    0|0
  • Sadece flört, maalesef görünen köyde bundan ötesi yok.

0|0
    0|0
  • bu hareketleri yapması bır sey anlaman ıcın yeterlı degıl.senı goturme pesındeyse zaten boyle davranır:)

0|0
    0|0
  • ben aslında buna yakın bir tipim ben genelikle bayanlara hoş göründüğü söylerim

0|0
    0|0
  • erkeklri bilirim bu gün yaşadıkalrını yrına taşımazlar;)

0|0
    0|0
  • herkese sıcakkanlı rahat davranıyor demişsin. diğerlerine de arabayla bırakma, beraber vakit geçirme gibi tekliflerde bulunmuyorsa onun için özelsin demektir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...