İşçi bayramı konusunda anlamlardığınız bir cümleyi paylaşır mısınız?

Anlamlardığım tek cümle onun şunun bayramı yapılıyor. Sonuç alınmadıktan sonra bir gün'ü kayıp sayıyorum ya sonuna kadar savaşılacak bayram sonuca göre yapılacak ya da herkes kahvesinde gazetesini okumaya devam edecek...

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• baba parasıyla okuyan hayatında emek namına bir iş yapamayan işsiz ünili gençlik bayramı sabahında slogan aksamında rakı masasında kurtarılmaya çalısılan emekçi sınıfı yazık yazık

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• haklısın bizim türk milleti denilecek tek söz var malesef özgürlüğün en büyük düşmanı hallinden memmun olan kölelerdir

1|0
    0|0
  • Memurların tatil yaptığı işçi bayramından mı bahsediyorsun?

0|0
    0|0
  • Anlam kuramıyorum

şartlar çok elverişsiz

iş verenler ciroları sene sonu 5 e katlarken işçiye olan oluyo yine

0|0
    0|0
  • işçisin sen işçi kal...bütün sömürücü ve yamyam zihniyete hayır...

0|0
    0|0
  • asgari ücreti yükseltmek lazım. ülkeyi sırtımıza yüklüyorlar resmen.memur bizim yaptığımızın yarısını bile yapmıyor,alıyor 1500-3500 arası.patronlar desen zaten onlarda malı götürüyor.geriye de gariban işçiye asgari ücret kalıyor malesef

0|0
    0|0
  • ya bu işçi bayramı denen olayı sadece komunistlere baglamaları beni ayar ediyo. zaten o taksime gelenin kaçı emekçiyse artık. çoğu 2.000 lira üstü maaş alan memur takımı

0|0
    0|0
  • ben yanmasam sen yanmasan biz yanmasak nasıl cıkar karanlıklar aydınlıga demis Nazım Hikmet

0|1
    0|0
    • Nazım Hikmet'in süreklilikle ilgili yazılarınıda okumanıda tavsıye ederım..

• öyle bi' cümlem yok..

Sana nolmuş Rol.. =/ görmeyeli epey değiştirmişsin kendini..

0|0
    0|0
  • benim icin tek anlamı doğum günüm olması

0|0
    0|0
  • tatil :))) çok mu net oldu

0|0
    0|0
  • işçisin sen işçi kal giy dedi tulumları D:

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0