En uygun maliyete transfer yapan başkan hangisi?

En uygun maliyete transfer yapan başkan hangisi?Fikret Orman : Ben futbolcunun zeki , çevik aynı zamanda bonservissiz olanını severim.

Şahsi fikrim Fikret Orman , bir de sizlerin düşüncesini alalım, gizli sen de gel

• Dursun Özbek
    20% (7)10% (9)13% (16)Oy Ver
  • Aziz Yıldırım
    40% (14)21% (18)26% (32)Oy Ver
  • Fikret Orman
    40% (14)69% (60)61% (74)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
5|29

En İyi Kız Görüşü

• Fenerbahçeli olarak söylüyorum tabiki fiko sadece adı duyulmuş oyuncular üzerinde olmasa bile gökhan töre , oguzhan, olcay , kerim alındıgında degeri 1 milyon bile yokken şu an degerinin 50 katına kadar çıktı

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Fikret Orman : Ben futbolcunun zeki , çevik aynı zamanda bonservissiz olanını severim. :D

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kesinlikle besiktas azizi yildirim mahvetti bizi

0|1
    0|0
  • fikret orman

0|1
    0|0
  • A dedim hsbd

0|1
    0|0
  • Fikret

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Ozan bidonuna 4 milyon euro sayayazdığını, Mustafa Pektemek ile sözleşme uzatıp zam yaptığını, Atiba'nın yerine başkasını transfer etmeye kalktığını falan unutmadık.

Lakin Oğuzhan'ı 200.000'e, Tolgay'ı 400.000'e, Gomez'i bedavaya, Gökhan'ı 4'e falan aldı kendisi.

0|1
    0|0
  • Ergenler Bilmez İlhan CAVCAV 100.000-300.000 Dolarlık Afrikalı Futbolcuları Getirip Birkaç Milyona Az Satmamıştı..

0|3
    0|0
  • Bence Fikret orman iyi ama dursunu ilerde görücez kesin olarak aziz Yıldırım ise ruh hastası gibi yıldız getirip egosu yüzünden başarısız olan bir insan. Ama ben yinede fener ve gs nin 2 yıl içinde sampiyonluklara oynarken Beşiktaşın geride kalacağını düşünüyorum

0|1
    0|0
  • Wallaha bildiğim tek bir şey var oda Aziz Yıldırımın bu konuda oldukça yeteneksiz olduğudur. :D "Fenerbahçeliyim..

0|1
    0|0
  • Fiko iyi transferler yaptıda hemso
    şu son dönemde ücüncü bir kaleci daha alması tuhaf buldum cidden

0|1
    0|0
  • Fiko reyizz.

Fabricio alındı diyollar ben inanmıyorum kesin ospina falandır şaşırtmadır bu

Adam geçen yıl da n'doye falan dedi gitti gomezi getirdi herşeyi beklıyorum.

0|1
    0|0
  • Aziz, Kayserispor'da bir oyuncu aldı sırf Beşiktaş forması giydi diye inat etti gitti ego yaparak Beşiktaş'ın anlaştığı hatta Beşiktaş'ın istediği oyuncuya gitti özel uçak kaldırdı paragöz kayseri başkanını eline 9 milyon Euro verdi ve oyuncuyu aldı geldi şimdi gazetelerin arka sayfalarında bir haber var: Mehmet'in sözleşmesi elinde takımdan sessiz sedasız ayrıldı diye kanımca Mehmet takımdan gitti bedavaya Topuz'u ise Azize'e kaldı

0|1
    0|0
    • Topuz , Diego , Van Persie hepsi ayni senaryo sonuç pişmanlık

• Hepsi de Beşiktaş transfer listesi dahası Tarık Çamdal, Veysel Sarı

• Fikret Orman tabi ki :) Tüpçünün pisliğini temizlemekle uğraşıyor adam. Kulübün geleceğini düşünüyor diyebiliriz ama sonra ki seçimden sonra başkanlığı bırakabilir. Kendisi de demişti bir başkan en fazla 3 dönem başkanlık yapabilir diye.

0|1
    0|0
  • fikret ormanın klasik transfer sezonu: holosko + 500 bin euro :D :D :D

0|1
    0|0
  • Şu an Türkiye'de en iyi transferi yapan Fikret Orman Galatasaray ve Fenerbahçe başkanları har vurup Harman savuruyor borçlarından da belli zaten Uefa başlarına çökmüş durumda

1|1
    0|0
  • Orman Meyveli :D

0|1
    0|0
  • Beşiktaş :*

0|1
    0|0
  • Fikret orman... ama bu sampiyonlar ligi icin kesinlikle yetmez... kasayi acmazsa... gruptan cikmayi dusunmesin bjk cunku son torbada

0|1
    0|0
  • Fikret baba candır

0|1
    0|0
  • Ulan ben şu an fenerbahçenin başında olsam ne oyuncular var uygun maliyette fakat bizimkiler eşşek.. bir tek vb değil bütün takımlar

0|1
    0|0
  • fikret

0|1
    0|0
  • Fikret Orman neden mi İspanya liginde 1 maç oynamamış kişiyi beleş diye transfer etti Serdar Aziz'e ihtiyacıı var almadı Kamil Glik ihtiyacı var bonservisi yok diye aldı eeee kurulu kadroya geldi geçen yıl transfer yapmadıki bu yılda yapamıyacak Gomezde gidecek bonservis yüksek diye alamıyacak olsun 39 kere bu sefer sayın der Etooooyu alır ya da ben Fenerbahçe taraftarıyım stadd açılışını evden izledşm sen Bjk taraftarısın sen nerde izledin açılışı söylesene boşver ama para harcamıtor. Yersennnn.

0|0
    0|0
  • bana göre hiç biri en iyisi ilhan cavcav

0|1
    0|0
  • Galatasarayla Fenerbahçenin gelirleri çok olduğu için sorun etmiyorlar o kadar

0|0
    0|0
  • En kötü adam Fikrrrt Orman neden mi kaleci aldı 3. kaleci oldu geçen yıl bu yıl kaleci aldı İspanya liginde 1 maç oynamadı kaçtane olumlu transferi var söyleene Gomez dışında 0 mı.

0|0
    0|0
    • Fikret Ormanın getirdiği oyunculara , sonrada 70 milyon harcayıp elinizden kupa alışınızı izle cevabi bulursun

• Hepsinin Allah Belasını Versin.

0|0
    0|0
  • PEMBE ŞORTLUUU

0|0
    0|0
  • Zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış. Paramız varki harcıyoz. ♥ Aziz yıldırım ♥

0|0
    0|0
  • en uygun fiyata, en iyi futbolcuları hep Galatasaray alır. bir Fenerbahçeli olarak yazıyorum bunu...

0|0
    0|0
    • Her zaman mı? Son zamanlarda alınan oyuncuların fiyatlarını hic araştırmadın galiba. Özellikle Terim Mancini sürecinden su an en son transferlere kadarki surece bak bir de Filonun yaptıklarına. Ayrıca fbli olarak gizlenmene gerek yoktu tabi gerçekten oyleysen buyur ac

• İçimden C seçeneğini işaretlemek geçti.

0|1
    0|0
  • Fikret Orman

0|1
    0|0
  • Özbek

0|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...