Fenerbahçeliler Gökhan'ın gitmesine üzülüyor mu?

Çok net söylyorum Ümit gitti Carlos geldi Gökhan gider Vander gelir biz hiç kimse için üzülmeyiz her zaman daha iyisi vardır bizim için biz sadece neye üzülürü biliyormusunuz 2010 da şike şike diyip sonra Bjk ye gitti 2010 da şike diyip o yılın en değerli sağ beckini almaksa biz gururlu değiliz siz gurulu olun bizim içinde. Peki siz ne düşünüyorsunuz.

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Kendi kaybetti şahsen ben adamlıgını seviyordum ama adam degilmiş.

Son 2 sezondur bir elin parmagını geçmiyeeck faydası var bu sezon sadece 1 asistt yapmış azız yıldırımı pek sevmem ama bu konuda haklı ayrıca Van der Wiel ı almasıda fenerbahçeye artı bir fayda saglıyacaktır wiel gökhandan 2 gömlek üstün bir bek

''bu dünyada para büyük ihtiyaç
    gökhan gönül paraya muhtaç
    şenolla dost ol fikoyla arkadaş
    şerefini de sat gökhan yavaş ''

0|1
    0|0
    • Wiel Gökhan'dan iki gömlek üstünden sonrasını okumadım. Kadınların futbolu oynamaya ve yorumlamaya gerçekten kafaları basmıyor.

• Gökhan Gönül hiçbir zaman vasata düşmeyen bir performansa sahip çok özel bir oyuncu. Koy barçaya oynar. Wiel'le karşılaştırmak bile gerçekten hata. Keşke bize gelseydi 😀 Galatasaraylıyım.

• @dreagac bence yanlış düşünüyorsun 1 sene önceye kadar bnde öyle düşünüyodum ama mesela euro 2016 çok şey gösterdi hiç bir bek boş degil örnegin hırvatistan maçında srna sag bek te neler neler yaptı ispanya maçında alba yı falan söylemiyorum bile
      1 sene öncesine kadar dünyanın en iyi 3 bekinden falan diyorduk ama olay yurtdışına açılınca farklılaşıyor özel bir oyuncu ama avrupadaki beklerle pek yarışamaz şahsen böyle düşünüyorum
      ki istatislikler falanda destekliyor zaten

En İyi Erkek Görüşü

• Kedi ulaşamadığı ciğere mındar dermis. Gökhan yıllardır Türkiye nin en iyi yerli sağ bekidir. İster Beşiktaşa imza atsin ister avrupa ya gitsin bu gerçek değişmez fbdeyken de böyleydi

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Son yıllarda vasattı. Gitmesi kayıp değil bizim için.

0|0
    0|0
  • ben üzülüyorum bu azizin kaçıncı vukuatı yeter

0|1
    0|0
  • Tabikide bir kac yil icinde efsanemiz olacakti ama o parayi secti gercek Fenerbahceli volkan demireldir

0|0
    0|0
  • yo gram üzülmedim

0|0
    0|0
Yükleniyor...