Bir bakar mısınız? Diyet oneririmisiniz?

Bana sağlıklı kilo verebilecegim etkili bir diyet oneririmisiniz. 3 ay içinde 6 kilo minimum 5 kilo vermem lazım yardım edin

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Öncelikle şeker, un ve tuz dan uzak durman gerekicek. Daha sonra glisemik indeksi düşük besinlerle beslenmen gerekmekte bu besinleri googleden bakabilirsin hangi hoşuna giderse veya alerjik bir durumun yok ise. bunun yanında yağ yakımını hızlandırmak için kardiyo yapabilirsin bunu haftada 3 gün sabah aç karna 45 dakika koşarak dediğin süre boyunca çok rahat verirsin. Ve şunu unutmaki bu spor düzen işidir 6 gün boyunca diyetini uygulayıp 7. gün aman bir günden nolacak diyip boğazınıza abanırsanız bütün haftaki diyetiniz boşa gider çok arada ufak kaçamaklar yapabilirsiniz mesela kakao oranı yüksek bitter çikolata yiyebilirsiniz. Sağlıcakla kalın

0|0
    0|0
    • Teşekür ederim ekmek falan yok demi

• aşırı bir kilo farkınız yok aslında tadımlık alabilirsiniz.

• Hımm tekrar çok teşekür ederim 😊

• Diyetisyene git

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence burdan diyet istemen ya da internettr arastirman dogru degil. Herkesin kendi diyeti olmali baskasina kilo verdiren sana kotu bir etki yapabilir. Ama yapacagin en dogru sey paketli urunleri cok yagli yiyecekleri birakmak ve bol bol su icmek olur. Bu zaten bir diyet degil yasam tarzi olmali. Benim tavsiyem yapay sekeri yani paketli urunleri tamamen birak canin seker cektiginde kuru ya da taze meyve ye yaninda da yogurt. bir de her gun yarim saat 45 dk yuruyus yapsan etkili olur ama iki gun yapip birakmamak lazim

0|0
    0|0
Yükleniyor...