Real Madrid'in bu akşam oynadığı maç nasıldı?

on numara top oynadılar son dakikalarda. bir takımını kalitesi ortaya çıkıyor.son dakikalarda bile bişeyleri başarabilen bir takım vardı ortada. ama dortmund da on numara takım. bu kupayı almayı hak ediyorlar

0|0
3|11

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Real çok iyiydi ... Dünkü maça bakacak olursak tur onların hakkıydı... Ama bu maça kadar hakemlerle geldiler... Dortmund'un final oynamasını istiyodum ben..İyi odu..

0|1
    0|0
  • Real 1.yarıda iyi değildi. Dortmund'un kazanmasını istiyordum zaten.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Maçın ilk 10 ve son 10 dakikası 10 numara top oynadılar evet ama bu ikisinin ortasında doğru dürüst bişey oynamadılar.oyun genelde dortmund'un kontrolünde geçti.dortmund 2 maçta da gösterdiği performans ile haketti finali zaten gruplarda real ve dortmund aynı gruptaydı ve dortmund real'in önünde lider olarak çıkmıştı 2 maçta da yenilmemişti.kendi evinde real'i 2-1 yenmiş madrid'de de berabere bitmişti maç ama real madrid'in 2 çok müsait pozisyonu yanlış kalkan ofsayt bayrakları ile kesilmese sonuç farklı olabilirdi.çok iyi bir teknik direktöre sahip dortmund bana göre finali kazansa da kaybetse de bu yıl fifa dünyada yılın teknik direktörü ödülünü Jurgen Klopp'a vermeli.

0|0
    0|0
  • beklendiği gibi çok istekli oynadılar ama şans yoktu

0|0
    0|1
  • maçın başında bir gol gelseydi görürdüm ben klopp u

0|0
    0|0
    • Higuain yerine Benzema ile başlasaydı bu turu geçerlerdi eminim

• Diego Alves'in kurtarışından sonra maç döner dedim ve döndü ama Dortmund çakallık yaparak maçı soğuttu lakin iyi yusufladılar sevinmelerinden belli :D

0|1
    0|0
  • real madrid ilk yarım saat çok iyiydi. son dakikalarda güzel oynamadılar. baskı ile iki gol geldi ama üçüncü gelmez işte. deplasmanda 4 yemeyecek büyük takım

0|1
    0|0
  • ilk gol ve ondan sonraki dakikalar bir harikaydı

0|0
    0|0
  • Bak hiç farkında değilim bugün maç mı vardı ilk maç müthiş avantaj yakalayan Dortmund bunu korumayı zor d aolsa başarmış yalnız 1 gol daha atsa Real tur atlıcakmış vay be işte futbolun heyecanı. Kesin son dakkalarda müthiş baskı kurmuşlardır.

0|0
    0|0
  • Jose Mourinho: Eleneceksek Galatasaray gibi elenelim... Adam evliya çıktı beyler ahahahhaha

0|1
    0|0
  • Real Madrid turu hak etti ama süre yetmedi.

0|1
    0|0
  • Çok iyi mücadele ettiler.

0|1
    0|0
  • ne hak etmesi hakem sayesinde elediler gs ı

hak eden bayern oda alır kupayı zaten bu sene

0|1
    0|2
    • bugün de hakemden elendiler ona bakarsan. el varken verilmedi gole giden topu kesen adama kırmızı vermedi. hakem kararıyla bişey olmuyo işte.gs iyi oynadı ama bu takımların içinde ancak bu kadar gidebilirdi

• olmayan 5 tane faul attı madrid.hakem baskı altında kaldı ramosun çoktan atılması lazımdı lewandoswski 4 tane dirsek, 1 tane tokat yedi kardeş.adam mal oldu.

Yükleniyor...