30 Günlük Zorlu Fitness Görevi Uygulaması?

30 Günlük Zorlu Fitness Görevi uygulamasini deneyen var mi yorumlarin baktigimd guzel seyler okudum fakat emin olamadim hareketsiz bir hayatim var hayatimi biraz hareketlendirmek icin yapacagim deneyen yorumlarini benimle paylasabilir mi?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Fitnes pek zayiflatmadi beni. Taekwondo en iyisi tam kilo verdirme sporu

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• kullan istersen.

0|0
    0|0
    • Ramzazandan sonra denemeyi istiyorum bakalim sonuclari nasil olucak

• Jillian micheals in var onu denemeyi de istiyorum onda da sonuclari gercekten cok iyi

• aynen cok iyi.

Erkekler Ne Diyor 4

• Öncelikle herkesin genetik özellikleri farklıdır dediğiniz uygulamayı bilmiyorum ama kimine 15 günde işe yara kimine 2 ayda işe yaramaz. Ve bunun yanında yaptığınız beslenme ve antreman biçimide etkiler. Ve şunu unutmayınkı ne kadar kısa sürede kilo alır veya verirseniz bunun verilmesi ve alınmasıda o kadar çabuk olur bu yüzden bu sporu yapıcaksanız hayatınızın ufak bir yerinde yer edinin ve uzun süreli yapın ki gelişiminiz uzun süreli temiz olsun.

0|0
    0|0
  • boş işlerle uğraşma haftada 2 gün kardiyo yap yeterli olur

0|0
    0|0
  • fitness iyi ya hayatına renk katar hem yeni arkadaşlar edinirsin

0|0
    0|0
  • Çok sıkma kendini derim ben

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence uygulamalarla uğraşma. Bir fitness salonuna yazıl. Orada vucüduna ve seviyene göre egzersizler verirler, uygulama pek yararlı olmayabilir.

0|1
    0|0
    • İmkanim yok imkanim olsa zaten bende istiyorum fakat zaman bulamam

• Jillian micheals in 30 day sherd i denemek istiyorum o da gercekten zorlayici ilk 10 dk da bile gercekten baya yoruyo ve 30 dk

• Onu biliyorum. Hareketsiz bir insansan ertesi gün heryerin ağrıyorken bulursun kendini 😂 Ama gerçekten yarıyor

Yükleniyor...