Gollerden sonra koşmak ?

Abim sağolsun şu sıralar sürekli maç izliyoruz ve merak ettiğim şu ki, gol attıktan sonra sahanın bir ucundan bir ucuna neden koşarlar ? Zaten 90 dakika koşuyorsun hiç mi üşenmiyorlar ?

0|0
7|28

En İyi Erkek Görüşü

• Gol sonrası o sevinçle mutlulukla koşunca demekki yorgunluk hissetmiyorlar :) ama dediğin gibi bazıları çook mesafe katediyor gol attıktan sonra :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• Futbolda mantık aranmaz. Bu işte bir mantık olsaydı; insanlar kendilerine hiç bir getirisi olmayan bir takımı desteklemek için yırtınmazdı bu kadar. Futbol coşkusuymuş, takımının renklerine olan tutkuymuş, falanmış filanmış; boş işler bunlar. Gerçek tutku görmemişler daha, ondan böyleler.

0|0
    0|0
    • Mantık aramadım aslında, takla atan birbirlerine sarılanı da çok gördüm ama, hani gol oldu maça ara veriliyor dinlen değil mi o ara :D

• Bak işte yine mantık arıyorsun; maç boyunca sarf ettikleri enerjiyi düşünerek dinlenmeleri gerektiğini akıl etmelerini bekliyorsun. Yok öyle bir dünya :D

• Gol atmadan bunu anlayamazsın

0|0
    0|0
  • işin zevki bu

0|0
    0|1
  • Adam havada 5 takla atıo o dikkatini çekmedi de koşmasımı dikkatıni çekti

0|1
    1|0
  • gol sevinci bu adama herşeyi yaptırır,golü attıktan sonra maç boyunca o koştuğun mesafenin yorgunluğu kalmaz :)

0|0
    0|0
  • Furboldan hiç anlamam ama mantıken düşündüğümde tribünleri selamlamak için olabilir.

0|0
    0|0
  • sevinç için tabiki koşacak ben bile halı sahada gol atınca koşmaktan karnıma ağrılar ile girse gol atınca at gibi koşuyorum bende anlıyamadım :D

0|0
    0|0
  • gerekirse golden önce de koşarım o_O

0|0
    0|0
  • adettendir.gol attınmı bir uctan bir uca kosacaksın.ama ülkelerin kültürlerine göre farlılık gösterir.mesela fransada biri gol atınca 1 korner kösesinden diğerine koşar.ingilterede gol atan oyuncu topu alıp ceza sahasını 20 metre kadar dısına varıncaya kadar kosar sonra durur ve bidaha koşar..ugandalı futbolcu gol atınca 3 ayaklı adam taklidi yapar .vs vs vs.neyse sen takılma böyle şeyhlere D:

0|0
    0|0
  • o bir ritueldir ve foto muhabirlerin bayıldığı pozisyonlardır. seyirciye "nasıl koydum golü hadi beni kutlayın" ifadesi de içerir ama asıl amaç basına poz vermektir.

0|0
    0|0
  • tanıştırayım adrenalin kumrupy,kumrupy adrenalin

0|0
    0|0
  • Seviniyorlar adamlar ne olsun istiyosun sen ? :D

0|0
    0|0
  • zaman geçirmek için güzel kardeşim oradan orta sahaya yani maça başlanılan yere gelene kadar yaklaşık 3 dakika geçiyor gol sevinci esnasında.

0|0
    0|0
  • Peki insan üzülünce ağlar peki sevinince niye ağlıyor? Sen bunu cevapla bende onu cevaplıyacam:))

0|0
    0|0
  • o zevk tatmak banbaşka bir duygudur sırf o zevk için futbolcu olmak istedim şen düşün artıkkk

0|0
    0|0
  • Takım tutmuyorum ancak futbol heyecanını bilirim, normaldir...

0|0
    0|0
  • haklısın hiç böyle düşünmemiştim

0|0
    0|0
  • 90 dakika da ortalama 9 10 km koşan bir futbolcu 100 metrelik gol sevinci koşusunu mu hesap edecek..

0|0
    0|0
  • Cantona realitesinden haberin yok tabi.

0|0
    0|0
  • Halı sahada da öyle hırs ve ateşlenme meselesi

0|0
    0|0
  • hiç, ben olsam teknik direktöre işaret ederim ben golümü attım çıkar beni oyundan diye

0|0
    0|0
  • taraftar ile gol sevincini yaşıyorlar.

0|0
    0|0
  • gangbang yapanlar var altta kalanın canı çıksın yapıyolar bazende.herzaman koşulmuyor yani

0|0
    0|0
  • gol sevincini paylaşmak için taraftara koşuyorlar ya da yedek kulübesine

0|0
    0|0
  • bu soruyu tekmi düşündün ?

0|0
    0|0
  • Sevinç gösterisi işte.O heyecanla koşuyorlar.

0|0
    0|0
  • O zevki tatmayan bilemez.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• sevinçten koştukları için yorulmazlar heralde:)

1|0
    0|0
  • Cok hos bir soru olmus :D

1|0
    0|0
  • Düşünsene Mango da çok beğendiğin bişey var pahalı ama öyle böyle istemiyosun almalısın o senin olmalı bir bakıyosun tak diye indirime giriyo çıldırırsın asdfghjk

0|1
    1|0
  • O anlik adrenalinle, seyircinin cosmasiyla, basarinin mutluluk verici gururuyla sakin duramazlar :)

0|0
    0|0
  • Seviniyo Balım adamlar..

O kadar sahada koşuyolar yoruluyolar gol atınca o yorulmaya koşmaya değiyo..

Ben olsam stadın etrafını dört dönerim be <3 :)

0|0
    2|0
  • Hiç olur mu. sevincten o çok zevkli.

0|0
    0|0
  • Onlarin aldigi parayi sen alsan sen bile kosardin diyesim geldi :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...