Beni sevdi mi, dönmeli miyim sizce?

benim 3senelik bir ilişkim oldu ve 1 senedirde ayrıyız onu hala çok seviyorum ve ondan sonra kimsede olmadı ama onuda düzeltemedim ayrılma sebebimiz madde kullanmasıydı beni gerçekten sevdimi anlayamıyorum c.ayrıldıktan sonra çok mesaj attı,kendine zarar verdi defalarca,ama dönmedim çünke değişmiçeğini biliyodum...sonra ayda bir kere mesaj atmaya başladı bu ardada başka kızlarlada çıkıyor anlayamıyorum onun için özel olduğumu söylüyo ama değişmeyi denemiyo ve başka kızların elini tutarken nasıl beni sevdiğini söyleye bilir ki?seven insan böylemi yapar?

Geçen doğum günümde gene mesaj attı sabahlara kadar içtiğini kimsenin bn gibi olmadığını,bni bir türlü unutamadığını aklına hep geldiğimi söylüyor.

Neden erkekler hatırlamaktan nefret eder sevdiğini?değişmek yerini unutmayı, gitmesini izlemeyi seçer?ve beni gerçekten sevse neden bir başkasıyla oluyo,sevmiyosada onda yerimin hep farklı olduğunu,arkadaşlarından beni sordurduğunu duyuyorum neden ..

erkekler özellikle sizin yorumlarınız çok önemli bnlar seven bir erkeğin hareketlerimi?yoksa arda aklına mı geliyorum sadece...

şimdiden ciddiye alıp cevaplıyanlara teşekkürler...

0|0
2|1

En İyi Erkek Görüşü

• Uzak durmanda fayda var ileride pişman olman çok muhtemel

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 2

• her şeyi yapar

0|0
    0|0
  • uzak dur kzım madde bağımlısı olan her şeyi yapar kafası güzel olunca. bok yoluna gidersin

0|0
    0|0
Yükleniyor...