Topluluk önünde konuşurken zorlanır mısınız?

büyük bir kalabalık önünde konuşma yapmak zorundasınız. heyecanlanır mısınız? diksiyonunuz iyi midir? :/

0|0
13|14

En İyi Erkek Görüşü

• Lise 2.sınıfta 150 kişi önünde seminer vermiştim. Özgüvenim açısından harika oldu bu. Üniversitede de 150-200 kişi önünde 6 ayrı sunum yaptım. "Eee" gibi geçiştirici heceler asla kullanmıyorum. Cümlenin sonuna getirebiliyorum. Ek olarak müşteri temsilcisi olmamın da büyük faydası var tabi. Şımardım bak şimdi :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• heyecanlanırım ama başarabilirim.

0|1
    0|0
  • En başta biraz heyecanlanıyorum .Sonrasında çok rahatım .Eller kollar işin içine giriyorum .Rahatlıyorum.Diksiyonumunda düzgün olduğunu düşünüyorum.Tabii bu bir tek benim düşüncem değil.Konuşmamı bitirdiğimde herkes ağzı açık bir şekilde bana bakar .Lisede törenlerde sunuculuk yapmamdan dolayı da bir özgüven var tabii.

0|2
    0|0
    • maşallah:)

• hadi bakalım kolay gelsin kusursuz bi' performans bekliyorum :))

• İnşallah ;) sağol :)

• diksiyonum iyide heyecan ortamla alakalı yine de çok çok heyecanlı değilimdir

0|1
    0|0
  • hayatımda yapabileceğim en son şey utanırım ben

0|2
    0|0
  • Çok haz ettiğim bir durum değil. Ama dilciyim ve kalabalık bir sınıfım var. Her 2 haftada bir 70 küsür kişinin önünde sunum yapıyorum üstelik ingilizce. Heyecanım konuşmamın girişine kadar sürüyor ondan sonra rahatlıyorum.

0|1
    0|0
  • işim bu :D insan kaynakları asistanıyım ben:D

0|1
    0|0
  • alışkınım diksiyonumda şiir okudğuum için iyidir

0|1
    0|0
  • Hayır zorlanmam tam tersi oldukca kibar olurum diksiyonuma dikkat ederim çünkü ...

0|1
    0|0
  • diksiyonum iyi ama heyecanlanırım

0|1
    0|0
  • zorlanmalda ne kelime ya konusamam cok fena utanirim

0|1
    0|0
  • zorlanmak derken çok heyecanlanırım ://

sesim bile değişir dflşdfhlfjh

0|1
    0|0
    • senin en azından değişir benim sesim bile çıkmaz ://

• evet gerçekten zorlanıyorum

0|1
    0|0
  • zorlanırım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Beden dilini kullanırım. Şahsen birileri ellerimi arkadan bağlasa konuşamam. Beden dili bu anlamda çok önemli bir görevi üstleniyor. Sıkıntı yaşayan arkadaşlara tavsiye ederim.

1|1
    0|0
  • Diksiyon iyiyse o zaman yandın işte

Daha ilk günden adın ÖRNEK ÖĞRENCİye çıkabilir

:/

0|2
    0|0
  • çok hızlı konusurum ben :D heyecandan ... :))

0|1
    0|0
  • Bu iş için yaratılmışım mı diyeyim övünebileceğim tek konu. Hatta 2 gün sonra uluslararası bir üniversite kongresinin sunuculuğunu üstlenicem :)

0|1
    0|0
  • Heyecanlanirim ben çünkü daha önce yapmadım. Bikac kez yapılırsa alisilir

0|1
    0|0
  • hafif heyecan yaparım ama üstesinden gelirim

0|1
    0|0
  • genelde kekelerim falan :D

0|1
    0|0
  • sanmıyorum heyecanlanacagımı

bildigin sıcarım

0|1
    0|0
  • Ben konusamam bıle heralde. .p

0|1
    0|0
  • çok rahat yaparım onu

0|1
    0|0
  • zorlanmam yok

0|1
    0|0
  • Varya daha 2 gun once bır şeyler anlattım ınsan ıster ıstemez heycan yapıyor ama bıraz kıme hıta ettıgıne bağlı bıraz senden buyuklerse veya o konuda bılgılı ıseler baskı bırazdaha artıyor gıbı kuçuk olurlarsa senden daha rahat olursun ılten olur heycan sorna yavaş yavaş azalır :D çokça çıkıp bır şeyler paylaşırsan alışırsın daha rahat olur sun

0|1
    0|0
    • ilkokul çocukları da olsa ben çok heyecan yaparım. yine iyisin maşallah diyelim:))

• emın ol bır anlatmaya başla 3-5 dk sonra ılk heycanın olmaz en azından çok azalır

• konuşamam...

0|1
    0|0
Yükleniyor...