Kızlar Soruyor'la ilgili sorular?

Sorunu 'Günün Sorusu' nasıl yaparsın?

GURU nedir, merakımdan soruyorum..

10000 xper'in olduktan sonra ne değişecek, ne önemi var bunların ben hiç anlamadım.

Bunların hepsinde amaç insanlara siteyi kullandırmak değil midir esasen?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• günün sorusu için : link

guru 10000 xperden sonra olan bişey :D herhangi bir işe yaramıyor:DD

siteyi kullanırken eğlenmek diyebiliriz.

• teşekkür ederim :D

• mutlaka bir sebeple engellemişsindir ama üzerinden zaman geçmiş işte boşver. en iyi cevapsın benm için

• alttan almak değil :D ben gerçekten arkadaşı neden engellediğimi hatırlamıyorum. ne zaman engellediğimide hatırlamıyorum. hatta cevabına yorum atarken engelleyip açtığımı falanda hatırlamadım. o söyleyince onun gibi bir çok kişiyi engelli listemden çıkarmıştım. işte o zaman hatırlar gibi oldum nickini..

ondan öyle dedim :)

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 13

• amaç kullanımı artırmak katılımı güçlendirmek

• Xper aldım KS den Allah korusun Beladen ...

Senin sorma amacının xper olmadıgını nereden bilelilim yaprağımım

• onu bilmemde insanlara,fikir paylaşımında bulunmak güzel oluyor...

• İnsanlar o kadar uğraşıp site yapmışlar, biz de geldik takılıyoruz. Bir şeyler paylaşıyoruz, yeni insanlarla tanışıyoruz, bilgimizi arttırıyoruz...

Biz nasıl hayatımızı sürdürmek için belli bir emek ve zaman harcayıp karşılığında para kazanıyorsak, bu siteyi yapan insanlar da aynı şekilde emek harcadı. Bir karşılığının olması gerekiyor. Bu karşılığı en iyi şekilde alabilmek için de, kullanıcıları teşvik edici şeyler yapıyorlar. Sonuçta onlar da tıklanma sayısına göre reklam geliri elde edecek ve geçimlerini sağlayacaklar.

Yoksa kim çıkıp da babasının hayrına site açar ki?..

• Esasen öyle değil.

Günün sorusu yapmak için bana özel mesaj atıp hangi sorunu günün sorusu yapmak istediğini yazman gerekir, mesajın altına 5 kız arkadaşının iletişim bilgilerini ekleyerek elbette.

Daha sonra bu 5 "kız" arkadaşından bir tanesi daha günün sorusu yaptığında otomatikman sende bir sorunu hiç bir şey yapmadan günün sorusu yapabilirsin.

Herdaim! zincirinde bir halka olmak istemez misiniz?

:REKLAMLAR:

Jenifer Lopez; Ben HerDaim! zincirinde halka olmayı seçtim, ya sen?

• anlamazsın sen daha çok küçüksün. burada söz ettiğin soru değil. o soruda ne umutlar gizlidir bir bilsen (: egolar tavanlarda olur verilen helyum gazlı cevaplarla.

• Guru Gürültü

• bende fazla var satıyım

• 8 xperden aşağısı çok ziklenmiyo sen yine 2 sexy poz koyup kurtarıyon durumu.amaç dediğin gibi siteyi kullandırtmakda silip yeni hesap açan da çok var bağlanıyo millet.

• Guru olabilmek için önce tanaka ustadan ders alman lazım.. Siyah kuşağı törenle taktığında artık gurusundur..

Sınavları zorlu yolları çetindir.. ve o ormana giden dönmedi genç.. Dur bu başka yerin repliği olacaktı djhkjfdg

• aynen :)))

• Aynen

• saçmalık hepsi

• kullanım klavuzunu oku sorunun cevapları orda var Okuma alışkanlığın gelişsin

• Çok kızmış :)

• tıpkı şöyle olan link suratını görmek istemiyorum artık.. sorularıma cevap verme zira saçmalıyorsun sadece

• hayirlisi be gülüm :)

• cevabını kendin vermişsin bir de beş level olmuşsun daha neyin derdindesin

Kızlar Ne Diyor 6

• Yönetimle iletişime geçiniz.

• guru mod hikaye boşver :)

• günaydın minnoş :)

• En altta Yardim linki var, aradigin hersey orada.

• çok cevap yazana guru diyorlar. xper kasalım diye; evet.

• Guru da önemli degil benim icin xperde günün sorusu hic yapmadim gerek duymadim amacim eglenmek burada onuda yapiyorum gerisi önemli degil ;)

• bende öyle takılıyodum ama şimdilerde merak ettim

• Xper kasıp mudo dan çorap alabilirsin

• neyin tribini yapıyon engellemiş sonra da pişman olmuş demekki. kusura bakma araya girdim 3.cü oldum ama..

• ben engellemedim yönetim yapmış :((((((((((((((((((( fkjşlfgh

• dfhşdişhd çünkü neden engellediğimi hatırlamadığım için flhşlf bakıyordum neden engellemişim ki acaba? dedim :/ sonra neyse sittir et düşüncesiyle kaldırdım lfgşhlşfgh

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...