Hangi #basketbol takımını tutuyorsunuz?

Ligimiz, Euroleagu veya NBA den...
Hangi basketbol takımını / takımlarını takip ediyorsunuz ya da tutuyorsunuz...

Güncellemeler:

1|3
4|21

En İyi Kız Görüşü

• Ligimizde Fenerbahçe'yi
    Nba'de de Cleveland Cavaliers'ı tutuyorum.

0|1
    0|0
    • şampiyon takımları tutarım diyorsun :D aynen doğru tercih bencede :d

• Cleveland'da LeBron James gibi 3'luk şovu yapan birisini izlemek güzel bir duygu 😀Fenerbahçe zaten basketbol liginin en iyi takımlarından biri kuşkusuz.

• üst düzey bir oyuncu lebron james ne konuşsak yetmiyor bu adama :D sadece izleyeceksin. bakalım bende gene euroleague bekliyorum takımlarımız neyapacak geçen sezon gibi güzel işler çıkaracaklar mı (fenerbahçe, efes pilsen, galatasaray, darüşafaka)

En İyi Erkek Görüşü

• Ligde fenerbahce basket
    euroleague de fenerbahce basket
    Nba de

0|1
    0|0
    • Oklahoma city thunder

• eyvallah face girince bakacağom

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 20

• Her branşta Beşiktaş , bu sene Ufuk Sarıca ve maddi destekle başarı bekliyorum

0|3
    0|0
    • ufuk sarıca iyi bir koç gerçekten ve beşiktaşta daha büyük bütçelerle takım kuracaktır biraz yani 2 yıl sabırlı olursa bjk basketbolda istediğini alır bu sezonda play offta olur kesin

• @vatanevladı eyvallah

• Utah Jazz çocukluğumdan beri hayranım bu takıma http://i.hizliresim.com/OMaqDA.png

0|1
    0|0
  • Galatasaray. Basketbolu pek takip etmem bu sene avrupada GS ve FB yi takip ettim oda son bir iki maçlarını, ligdede izlediğim basketbol maç sayısı azdır denk gelirsem :)

0|1
    0|0
    • güzel ve üst düzey maçlar oluyor ve seyretmeside çok zevkli oluyor fırsat buldukça ve denkgeldikçe izlemelisin bence, izleye izleye tadına dahha çok varacaksındır zaten bu sene gs basketboldada ciddi yatırıma gidecek ve seyredilecek bir takım oluşturmayı planlıyor mutlaka takıp et bulaş bu basktetbolu :D

• Eyw kardeşim :)

• .. :D

• Efes and BJK
    Chicago Bulls

0|3
    0|0
  • BEŞİKTAŞLIYIM

NBA da Oklahoma city thunder destekliyorum fakat bu sene CAVS şampiyon olduğunda en az biz olmuşuz kadar sevindim

0|3
    0|0
    • cleveland haketti işin açıkcası niye bu LA Lekars, chicago bulls ları kimse söylemiyor eskiden çok iş yapmış takımlar, bir LA Lakers nba basketbolunun 10 adamını say desek 4oyuncu hediye etmiş takım :d bu takımları tutan jenerasyon öldü sanırım ya da çıkmıyorlar ortalya -.-

• eskilere şöyle bir göz atarsak ben boston celtici çok severdim ray allen kevin garnet paul pierce
      bende bunların yeri hep ayrıdır umarım yeniden dirilirler

• çok isim var zengin bir lig sonucta

• Los Angeles Lakers

1|1
    0|0
  • Cska
    Beşiktaş (heryerde)

0|2
    0|0
  • Galatasaray

0|1
    0|0
    • bakalım euroleague de ne yapacak bu sene onu merak ediyorum çok

• Fenerbahcr, dacka, cleveland

0|1
    0|0
    • bakıyorumda hep tercihin şampiyonlardan :D fenerbahçe euroleague de ve yerel ligde en tepeleri aldı başarıydı, nba de cle şampiyon oldu hakederek geriden gelerek hemde, daçka sempatimin oldugu takımdır bu sezon yeni koç getirdiler iyi iş yapacaklar zaten teknik koordinatör ve ceo su ibrahim kutluay takımın..

• Fenerbahce tek aşkım, kardesim dackada okuyor, oynuyor, clev buyuk basari kazanmis, uc dort yildir hayranlikla izledigim takim...

• güzel özetledin eyvallah :D

• Basketbola çok ilgim yok ama Fenerbahçe ve Gsw maçlarını izlemeye çalışıyorum.

0|1
    0|0
    • seyri çok güzel bir spor aslında sadece biraz takılman gerekir ki fenerbahçe basketbol şubesi basketbolumuzda çok değerli işler yapıyor sırf bu yüzden bile bakmalısın takip etmelisin bence :D

• golden state

0|1
    0|0
  • Ölümüneeeeeeeeeeeeeee Galatasaray

0|1
    0|0
  • Türkiyeden Beşiktaş, NBA den Cavs (LeBron etkisi) eurolig den yok

0|2
    0|0
  • tofask

0|1
    0|0
    • tofaş sas aynen 96 da yanılmıyorsam yılı şaşırabilirim koraç kupası finali oynadı ve arise az farkla kaybedip ikinci olmuştu. zamanında çok iyiydiler kapanması çok kötü oldu ama geri geldiler gene :d

• Ligimizde Anadolu Efes,

NBA'de Oklahoma City

0|1
    0|0
    • efes pilsen ligimiz için değerli bir kulup bencede ama uzun süredir kendisini hep tekrar ediyor o zinciri bir kırması lazım :O

• Gs. NBA den Lakers sempatim var Cleveland bide

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe ve clevand cvaliers.

0|1
    0|0
    • tercihlerini hep şampiyonlardan kullanmışsın :D aynen böyle devam...

• Aynen öyle.

• Beyler kafam karıştıda hangisi nani acaba? http://i.hizliresim.com/dbMjgp.jpg

0|1
    0|0
  • anadolu efesliyim ama fenerbahçe, pınar karşıyaka, daçka takip ettiklerim :)

0|1
    0|0
    • hepside birbiriniden değerli takımlar

• kesinlikle öyleler

• Fenerbahçe tabiki Nba bile izlemiyorum.

0|1
    0|0
    • gerçekten doğru diyorsun NBA eskide kaldı bencede, artık o eski heyecanla izlemiyorum nerde o LA Lekarslar chicago bulls lar :d euroleagu ve fenerbahçe tek başına yeter yani

• Kobe gitti Nba bitti benim için :)

• doğru diyorsun aslında bende aynı düşünüyorum :D

Yükleniyor...