Sızın sevgılınız arkadaslarına duskun mu

sevgılım arkadaslarına cok fazla duskun.onlar olmadan yasayamayacak kdar duskun.1 gun gorusmesler yoklugunu ararlar onlar arar hemen nıye gelmedın dıye ?gece hayatına aktıgı yok 3-4 erkek evdeler aksama kdar mac ızlerler ...dısarı cıksalarda cıktıkları mekanlar bellı kızlı ortama gıtmezler ama ben aılesıyle de vakıt gecırmesını annesının babasının gonlunu almasını ıstıyorum sankı aılesı onlar olmus kı sureklı onlarla lısede baslams boyle olmaya o zamn kopmus arkadaslarından arkadaslarında kalmaya o zamn baslamıs nedenını sordgmda baskı uyguluyolar sıgara ıcemıyorum yanlarında o yuzden durasım gelmıyor dıyor..sizce korkum endısem bos yere mı yoksa bız evlendıkten sonra da bu arkdas sevdası devam mı eder ? ve acıkcası onlarla ılgılendgı kdar benle ılgılenmemesı de benı delı edıyor

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• FLAŞ... FLAŞŞŞ... FLAŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ BÖYLE SEVGİ GÖRÜLMEDİ !

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Devam eder bu arkadas sevdasi cunku onlar senden once vardi belliki yalniz olmamasi iyi o zzaman kizlarla takilirdi daha deli olurdun ama evlendikten sonra zate kimse eskisi gibi bulusamiyo benim cogu arkadasim var oyle evlendikten sonra eskisi gibi olmuyo bulusuyolar ama ise genede olmuyo.

0|0
    0|0
  • kızlı ortama seninle irtibat kesilince giderler merak etme :))

0|0
    0|0
  • kusura bakma erkek arkadaşla sevgilinin yeri farklıdır ve aynı keseye koyma ,emin ol evlendikten sonra devam ederde onun sana ilgisizliğinden değil bunu bil ekek adam boyna evde durmaz duramaz gayet normal

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• üzgünüm ama kesin devam eder

0|0
    0|0
  • Gayhom oynuyorlardır belki:D

0|0
    0|0
  • ilginç doğrusu.. benm sevgilimde çok düşkündür arkadaşlarına. kağıt oynarlar saatlerce.. o sırada telefon çalsın bakmaz kim arıyo falan o derece . ama sınırı var tabiide yani yok öyle benden çok ilgilenme falan. terslik var yani. soruna gelince endişen gayet yerli ve evlennce de aynen devam eder. belki artar bile.. sadece akşam yattaığı ev değişir

0|0
    0|0
Yükleniyor...