Sizce hangisi bu yıl en azgol hangi takım yer?

Sizce bu yıl en az gol hangi takım yer.
Fenerbahçe.
Volkan
Vander Wiel Roman Neustadter Kjaer Emre Taşdemir
Gs.
Muslera
Linnes Serdar Aziz Semih Kaya Carole
Bjk.
Fabri
Gökhan Nkoulou Marcelo İsmail

• Fenerbahçe.
    33% (3)24% (5)27% (8)Oy Ver
  • Gs.
    44% (4)38% (8)40% (12)Oy Ver
  • Bjk.
    23% (2)38% (8)33% (10)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Fabri as kaleci değil , Boyko ve Tolga varken
    Ayrıca Beşiktaş Gustavo Gomez veya benzeri iki stoperin pesinde. Bunları konuşmak için erken temmuzda transferler kesinlessin daha net konuşuruz. Hücum gücü olarak ise şu an en iyisi tartışmasız Beşiktaş gizli

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Semih kaya yerine Hakan Baltayı koysana çunku hakan transfer olmassa kesinlikle ilk 11 de forma giyecektir

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• fenerbahçe ve galatasarayın defansı iyi gibi, ama fenerbahçe diyeceğim

0|1
    0|0
    • Hmm.

• kağıt üstünde fenerin ki isimler iyi duruyor yani kjer oynadığı maçlarda sıfır hataya yakın oyunyor yeni gelen hollandalıda beklntiyi verirse sağlam bir defans olur yanii :D

• Aynen.

• galatasaray bu defansla oynasin mac basina 1 gol minimum yemezse ben de futboldan zerre anlamiyorum

0|1
    0|0
    • Serdar ve Semih aynı tip oyuncular dimi.

• Semih ilk A takima ciktiğindan beridir ne kendini gelistirdi ne de oyununa ekstra biseyler katti serdar aziz de bana gore hic 4.5 milyon euro+3 oyuncu verilecek kapasitede değil brezilyada ne topcular var bursada 750 bin alirken burda 3 katini veriyo abartilacak ozellikleri yok zaten gorecez insallah Fenerim sampiyon olacak.

• BJK yine şampiyon olur da az mı gol yer çok mu bilemem ;-) Yediğimiz den fazlasını atalım daa :)

0|0
    0|0
    • 7 yıl sonra anca:)

• Hayırlısı :S
      Fenerbahçe de 8 9 yıldır 2 kez olmuş çok çok başarılı bay laf sokucu beyefendi :)

• Fener emrenin kafasını alır

1|0
    0|0
    • Gsnin Serdar'ınkini aldığı gibi mi.

• Sneijderin sağlı sollu füzeleri gibi

• Volkan ayısını iyi avladı

Yükleniyor...