Maç izlerken nasıl bir hal alıyorsunuz?

Küfrediyor musunuz ya da birbirinizi mi yumrukluyorsunuz?
Bir kaç sene önce babam ve kuzenimle birlikte gitmiştik. Ya öyle saçma sapan hareketler, laflar...
Küfrediyorlar, sevinçlerini bile birbirlerini yumruklayarak gösteriyorlar. Bu kadar da olmaz.
Bilirdim de, yakından görünce daha saçma ve komik gelmişti.
Ben Trabzonluyum ama gerçekten burada fanatiklik fazlasıyla mevcut. Çok gereksiz bir durum.

Merak ettim, siz nasıl bir hal alıyorsunuz maç izlerken?

0|0
10|43

En İyi Erkek Görüşü

• 3 sene önceye kadar Galatasaray maçlarında hleki derbilerde ya da avrupa maçlarında vs aynı dediğin gibiydim daha sonra bu fanatikliğin bana zarar verdiğini gördüm ve daha ılıman futbolu spor keyif olarak görmeye başladım yine çok sağlam Galatasaraylıyım ama kendime ve çevreme zarar verecek kadar değil, futbol keyiftir zevktir tadını çıkartmak lazım diye düşünüyorum. Türkiyede söylediğin olaylar her taraftar kesiminde var hemen hemen Trabzondada fazlasıyla mevcut bilirim.

1|0
    0|1

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 42

• Maçın önemine göre değişir

0|0
    0|0
  • bazen pozisyona girince adam vuracakken kendi ayağım birden tepki veriyo :D
    bu arada seni burada görmek güzel eskilerden bir sen varsın :)

1|0
    0|0
  • Neden bilmiyorum ama gol olunca tuhaf bir şekilde seviniyorum sağa sola vuruyorum ya da bağırıyorum

0|0
    0|0
  • Küfretmem. Küfretmeyi sevmem. Küfredeni sevmem. Küfredenle seyretmem. Hırs göstermem. Kendimi hırpalamam. Ordaki benşm için sadece bir spor. Milli maç dışında da maç izlemem...

0|0
    0|0
  • İzlemiyorum hiç

0|0
    0|0
  • En basit bir örnek vereyim

Olimpiyat stadında ki bir bursa maçında Almeida bir koymuştu kendimi 5 6blok önde buldum bir an

0|1
    0|0
  • Pek maç izlemiyorum, izlersemde öyle şımarık hareketlerim olmaz. Stada gidersem bişi diyemem :)

0|0
    0|0
  • İçimdeki magandayi cikariyorum. Futbol şiddettir futbol holiganliktir! :D

0|0
    0|0
  • sakin

0|0
    0|0
  • Ben maç izlemem

0|0
    0|0
  • Baya bir maç izlemem yazan erkek var çok ilginç. Tek izlediğim zaman sakinim birileri olunca kavga falan ediyoz gol olunca :D

0|0
    0|0
  • Maç izlemem gnelde.

0|0
    0|0
  • Yani yanimdakiyle yumruklaşmam elbette. can sıkan pozisyonlarda sinirlenirim ağzımdan ufak argo laflar çıkar.

0|0
    0|0
  • Siradan :)

0|0
    0|0
  • Heyecana kapiliyorum tv de bile izlesem geçen milli maçı izlerken farkında olmadan tv nin sesini sona almışım komşu kadın geldi sikayete birde kadını tersledim

0|0
    0|0
  • Gol olduğunda kesinlikle bsyler kirarimmm veya birinrrr zarar veririm gol kacirirzam basarim küfru gol olncda küfür ediyorum ama olsun sevinçten :D

0|0
    0|0
  • bursa teksası görsen kaçarsın sen :D

0|0
    0|0
  • Normal insan gibi izliyorum da o hareketleri yapanları görünce ben mi anormalim diye düşünüyodum :D

0|0
    0|0
  • Futbolu sevmiyorum, izlemiyorum. Haz almiyorum. Cok uc noktada sevgi nefretle izleyenleri de anlamiyorum. Acikcasi sacma geliyor bana futbol.

0|0
    0|0
  • Çok sinirlenirim küfür ederim bağırırım aniden 😄

0|0
    0|0
  • maç izlemiyorm

0|0
    0|0
  • Anlayamazsın canım

0|0
    0|0
  • çok sakinim kendi içimden yorum yaparım maç bitincede helal olsun der geçerim :D

0|0
    0|0
  • Birbirimizi yumrukluyoruz

0|0
    0|0
  • Şekilden şekle giriyorum

0|0
    0|0
  • Maç sevmem izlemem

0|0
    0|0
  • Artık izlemiyorum

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe ve milli takım ise çok sinirliyimdir.

0|0
    0|0
  • Hic bir hal almiyorum , cunku izlemiyorum sevmedigimden dolayi.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    12

Kızlar Ne Diyor 9

• 0|0
    0|0
  • En son Hırvatistan-Türkiye maçında kendimden geçtim çok sinirlendim halen unutamıyorum asdjs

0|0
    0|0
  • Adete bir teknik direktör edası ile futbolcu yönlendirmeye çalışırım jshdjhfd pek fanatik olduğum bir takım yok maç izlemeyi seviyorum sadece.

0|0
    0|0
  • İçimden canavar çıkıyo

0|0
    0|0
  • Topa ben vuracakmışım gibi ayagimi falan istemsizce kaldiriyorum. Şutlar falan girmeyince küfrediyorum. Gol olduğunda babamla birbirimize sariliyoruz.

0|0
    0|0
  • Maç izlemiyorum, izleyen arkadaşlarımın tiplerine gülüyorum 😂

0|0
    0|0
  • Aval aval bakıyorum

0|0
    0|0
  • İzlediğim maça göre değişir

0|0
    0|0
  • bir yerleri yumrukluyorum oturup kalkıyorum yerimden maç varken ben ben değilim :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...