Aldatılanın suçu ne?

sevgilimle uzun süreli ve uzun mesafeli bir ilişkimiz vardı bir kızla fazla yakın olduktan sonra benden ayrıldı 2 hafta içerisinde pişman olup geri döndü beni onun için bıraktıgından eminim ama o bunu inkar ediyor. Hala beni düşündüğünü iddia ediyor ve düzelmemizi istiyor. Bende onu hala it gibi seviyorum ama zerre güvenmiyorum napmalıyım bana bir akıl verin. Güven olmadan olmaz tamam ama çok seviyorum çokta hissediyorum eksikliğini hayatımda sonuçta bı kaç aylık birşeyde değil yılların emeği...

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ben senin yerinde olsam basarım tekmeyi . Başkasından yüz bulayıp geri bana dönmesi kadar iğrenç bişey olmazdı . Aklını başına al . Mantıklı hareket et . Senin onu deli gibi sevdiğini düşündüğü için geri dönüyor onu herşeyiyle kabul edeceğine inanmış .

0|0
    0|0
    • evet büyük ihtimalle ondan yüz bulamadıgından geri dönüyo yarın birgün yüz bulsa dönmemek üzere gidecek bununda farkındayım ama onunla bişeler yaşamamış ya da yaşayamamış sonuçta diye teselli ediyorum kendimi sonrada geri dönesim geliyor

• Geri dönersen kısa süreli mutluluk yaşarsın sonrası yine çıkmaza girer daha çok üzülürsün . En iyisi hiç mutlu olma hiçte üzülme . Kendine dur demeyi öğreneceksin .

Erkekler Ne Diyor 2

• Egoları ve uçkuru peşine senden ayrılan bir kişi geri sana dönüyorsa, zaman geçtikçe gene aynı şeyi yapacaktır, hele evlendiğinizi düşün, daha beteri olacaktır

Bu seferlik affedip devam edeceksin

ya da

duygularından fedakarlık edip kendine bir iyilik yapıp sap gibi bırakacaksın onu ortada..

1|0
    0|0
  • bikere yapan binkere daha yapar sakın geri dönme derim

0|0
    0|0
    • akıllanmamışmıdır dersin ?

• evet mantık çerçevesinden çok saçma ama aşk işte mantıksızlığın başlangıcı

• insan sevdiği kadar affeder karar senin pişman olursa beni unut bir dost . :D

Kızlar Ne Diyor 2

• şimdi ayrılmasan ileride ayrılıcan ozaman daha çok yıllar boyunca hayatında olmuş olucak. ayrıldığından daha çok yılların eksiği olucak. kısır döngü :(

0|0
    0|0
  • aldatılan affedilir yaşananlar unutulur mutlu da olunur. ama güvensizlik berbat bişeydir. bende aldatıldım çok seviyordum bırakamadım ama 1 bucuk yıl içinde neler yaşadım nerdesin ne yapıyorsun kimler var yanında arayacağım aşkımlı konuşacaksın vs vs vs ve psikolojim bozuldu. bir insanın yokluğuna alışmaya çalışmak yeniden güvenebilmekten çok daha kolaydır unutma canım. şu an ayrıyım 5 ay oldu ve onu unuttum gitti. kendine yazık etme unutamayacağını acı çekeceğinide düşünme hepsi geçiyor.

bir başkasıyla olmuş sonra mutluluğu bulamayınca sana dönmeye kalkmış. başkası lafı girince bile ilişki biter bitmelidir. iyi düşün kalbin ayrılma diyor biliyorum çokta iyi anlıyorum seni ama mantığınla hareket et canım ilerisini düşün evlenince neler yapabileceğini düşün.

0|0
    0|0
    • aynen öyle canım ya önceden birinin başına bu aldatılmak mevzusu geldiğinde anında ayrıl bitir nasıl devam edersin aldatılmaktan öte bişe yoktur ilişkide diye düşünürdüm her zaman bu düşüncemi dile getirmesemde şimdi başıma geldi ve çıkacak yol arıyorum bir şekilde onu aklayıp devam etmek istiyorum çok özlüyorum ama biliyorum o eski o değil benim aşık olduğum kişi değil

Yükleniyor...