Futbol gerekçesiyle bacak kasımın gelişmesi için kılları almam doğrumudur? Düşünceleriniz nelerdir?

Futbolcuyum bacak kas yapısının daha çok gelişmesi için bacak kıllarını almam doğrumudur? Düşünceleriniz nelerdir? Doğruysa nasıl alırım? (ağda demeyin sakın :) )

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Doğrudur spor sonuçta ben de yuzmeye gidiyorum hızımı kesmemesi için ben de alıyorum sıkıntı yok bro alabilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Futbolcu bir arkadaşım var oda kas gelişimini etkilediği için bacaklarını alıyo bizden yardım istemişti bizde biraz araştırınca en iyi yontemin tuy dokucu olduğuna karar verdik şimdi kullanıyo ama tuy dokucu kılları kalınlaştırıyo haberin olsun

0|1
    0|0
    • Makina ondan daha kötü diyosun? fikrini beğendim teşkkürler.

• dayanmaktan ziyade oraya buraya gitmek istemiyorum. kendim yaparsam daha iyi olur.

• Aynen en iyisi

• onu kasları gelişsin diye değil, kolay ter atımı, dizlikte sıkışıp çekme yapmaması ve masaj yaptırırken kolaylık olsun diye yapıyorlar.

0|4
    0|0
    • he ama ben burada başka paylaşımlarda senin kim olduğunu bilmeden konuşmak zorunda kalabilirim. ama sen benim hesabı görüp bileceksin. işte öyle bir fark var arada. yoksa şurdaki hesapları tc numarası ile, ad soyad ile açmadığımızın farkındayız.

• ya tamam aman neyse. hadi hakkım helal olsun. sen de helal et. kızdım falan ama sen de çok zorladın. ha öyle miymiş bilmiyordum diyemedin gitti. neyse. hadi selametle.

• Hahaha, ağda canım ya

0|0
    0|0
    • başka yolu vardır elbet :p

• Epilasyon var da o daha cok acıtır gel ağda yapayımm:)

• bunlar erkeğini bir kaşık suda boğar yaa allah ellerini düşürmesin :D

• Evet doğru

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• kılların kas gelişimi ile uzaktan yakından alakası yoktur. Yüzücüler için durum farklıdır, sürtünme kuvveti ve klor etkisi gibi ama bu da tekrardan kas gelişimi ile alakası yoktur. Estetik kaygısından ve ayrıntılı görüntüyü kapatmaması için kıllar alınıyor.

0|1
    0|0
    • bir kaç kişi öyle diyorda ben biraz daha araştrıma yapınca kıllar daha çok terleme yaptığı için daha çabuk yoruluma belirtisi gösteriyo diyolar?

• Yorulma işi laktik asitle olur kıllarında laktik asitle bir alakası yok efenim

• Öncellikle sen hocbor futbolcuda kıl gördunmu ben gormedim :) Evet kas gelisiminde etkisi olur kolay ter atımı sağlarsın sakatlandıginda tedaviler daha kolay gerceklesir yani evet killarini aldirmalisin bir sekilde niyetliysen:D

0|1
    0|0
    • fikrini beğendim , kolay ter atımından bahsettin, biraz araştırma yapınca kılların terlemek için yapıldığını gördüm buda erke yorulmaya sebep oluyo diye biliyorum. doğru olabilirmi?

• Bilmiyorum şahsen. Konu dallanır budaklanır ciddi bir araştırmayla ya da bir bilene danışarak kesin bir sonuca ulaşabilirsin Berberlere sorabilirsin?

• kendim halletmek istiyorum ya. daha basit olur hem?

• Kaslarının gelişmesi için olurmu bilmemde futbolcuysan al

0|1
    0|0
Yükleniyor...