Fitness aylık masrafı nedir?

Arkadaşlar aylık masraf nedir? Beslenme için olan bütçeden bahsediyorum. Günlük 10 tl yeter mi?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kısa bir hesaplama ile 70 kg birisi için 140 gram protein 350 gram karbonhidrat olsa 500 gram tavuk göğsü yesen 20 gramdan protein hesaplarsak 100 gramını burdan karşılarız 6-7 lira arası bu 7 yumurta 42 gram protein olsa 2 lira bu olsa 500 gramda pirinç tüketsen 3-4 lirada bu olsa 12-13 lira gibi bir fiyat yapıyo ama en düşük ihtimalle gidip antrikot yicem diyosan ayrı

0|1
    0|0
    • Letjege göre 7 yumurta 21 tl tutuyor 😂

• ne kadar zoruna gitmiş ya yazdıklarım. ye abi git 25 kuruşluk yumurta ye, işlenmiş gıda tüket, en ucuzundan, en adisinden ye hepsini. 1 senede şişir kendini. o da yetmezse git steroidlere aban. çökert bünyeni. kollestrol manyağı ol. karaciğerini iflas ettir. bana ne ya. sanki ev ekonomisi yapıyor. ayda 300 tl ile yaşam mücadelesi veriyor. fitnes yapacaksan, vücut geliştireceksen kaliteli beslen ki sağlığınla oynama dedik alt tarafı. ucuza kaçıp da kaş yapayım derken göz çıkartma dedik. memleket meselesi yaptı herkese beni yazıyor. banane abi git çöpleri karıştır beleşe getir istersen. senin bedenin senin kararın. bedenine saygın yoksa 10 tl bile çok zaten günde o bedene.

• Ya cidden şaka yapıyorum takma sen bana yoksa bende yumurtayı 5 tlye alıyorum tanesini 😅

Kızlar Ne Diyor 1

• kahvaltıya bile yetmez 10 tl :(

0|1
    0|0
    • Ful + full 25 tl tutuyor nişantaşında kahvaltı yapmıyacaz 4 5 yumurta yiyecex

• yav ye abi 10 tl'lik günlük gıda al ye. tamam bana ne. sağlıklı şekilde bu işi yapmak istiyorsan doğal ve organik olmalı, o da 15-20 tl'ye olacak bie şey değil diyorum sadece. bunu anlamak neden bu kadar zor. sağlığım umurumda değil benim diyorsan git taş ye. bana ne. uzatıp durma artık. madem sen kendi hesabını yaptın soru da sorma o zaman. cevap beğenmiyorsan soru sormanın anlamı yok. git martı avla onu ye, marketten çal istersen bedavaya gelir. bana ne. ben sana aklı başında, vücudunun sağlığını düşünen insanlar ne yapmalı onu söylüyorum, sen hala daha burada ucuz, işlenmiş, gdo'lu gıdalarla 20'ye kurtarırım, 10'a düşürürüm diyorsun. fitness yapmak zorunda da değilsin. gerekli şartları yerine getirecek maddi gücün yoksa yapma zaten. silah zoruyla değil.

• Sinirlenme teşekkür ederim 😅

Erkekler Ne Diyor 6

• 10 tl'ye kahvalti daha yiyemedim TR tatillerimde.. nere gittiysem 30 40 TL odedim bir yabanci olarak.

0|1
    0|0
    • Kardeş alınan şeyleri günlük paradan hesaplıyoruz mesela muz 15 tl olsa tanesi 2 tl ye geliyor gibi

• Yeter kanka

0|1
    0|0
  • Eğer metabolizman hızlıysa kolay kolay kilo almıyorsan Curry gibi sabahları SUBWAY'den 12-13 liraya sandviç alıp kahvaltı yapabilirsin (Yani Günlük 10TL tabi ki yeterli değil)

0|1
    0|0
    • Şakamı yapıyorsun bro full artı full 25 tl vitamin bcaa yumurta tavuk toz falan dahil sen bana 13 tl sandviç diyosun

• O millet bulk döneminde 90 kilo 3 yılı devirmiş bcaa vs dahil program hacı benim daha yolun başında bcaa almam saçmalık olur zaten 😅

• Bkz h ttps://youtu. be/98UJj0AyW3M

• Yetersiz kalır

0|1
    0|0
  • Yeter

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
Yükleniyor...