Beyler bu sorum size, Adriana Lima tipli bir kızla tanıştınız ama kızın adı Kezban.

ne yaparsınız? Yeni bir ortama girdiniz acayip güzel bir kızla tanıştınız Adriana Lima bu kızın yanında halt etmiş. Kıza adını sordunuz o da size adım "KEZBAN" dedi.

ne yaparsınız? çıkmazsınız değil mi?

baba sevgili yapmışsın.

- tabii olm, yeni bu. takılıyoruz 1 haftadır.

- yanlış anlama da taş gibiymiş abla da. ismi ne?

- kezban.

- pauhauahua kezban mı? git olm, arkadaşlığımızı keselim mümkünse burada. kezban diye sevgili mi olur olm ahahahah...

0|0
1|15

En İyi Erkek Görüşü

• İsimlere pek takılmam. İşin ilginç yanı (kendi çevremden hareketle söylüyorum) nerede dalga geçilen isimler varsa hepsi gerçekten taş gibi. 1-2 gündür buna taktım kafayı.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• öyle bir kızla beraber olayım, 1 kez ismiyle hitap edersem namerdim, çevremdekilerede yenge diye gitap ettiririm :O

1|0
    0|0
  • Bi kere Adriana lima gibi olması sadece flört sebebi, ciddi ilişki zor, kıskançlıktan öldürür beni :/

0|0
    0|0
  • aa olurmu öyle şey ben öyle düşünmem şahsen :) sonuçta adriana lima gibi bir kızdan bahsediyoruz adınıda kendi isteğiyle koymadığına göre :) bilmiyorum yaa çok zor bir soru :(

0|0
    0|0
  • valla arkadaşlarımın dalga geçeceğinden değil de, teyzemle aynı ismi taşıyan bir insanla birlikte olmak daha bir garip geldi düşününce :D ama tabi gönül bu yani.. takılmaz böle kıl yün konulara..

0|0
    0|0
  • ister kezban olsn ister rukiye :D yeterki adriana gibi olsun gerisi teferruat olur.

0|0
    0|0
  • İsmi kezban diye Adriana lima gibi bir kızla çıkmayacak olandan şüphe ederim:)))

1|0
    0|0
  • Gel Gönül köyümün muhtarı ol Kezban'ım derim.

0|0
    0|0
  • İsmin ne önemi var isterse adı bıldırcın olsun farketmez güzelse çıkarım.

0|0
    0|0
  • yılın en kotu sorusu bolumu varsaa nereye dılekce verecezzz kım yardımcı oluyor bu konuda.

0|0
    0|0
    • yılın en güzel sorusu demek istedin herhaldee.

• yyoo inş rabbım bırr kızz nasıp eder adını kezban koyarsın ınsss..koymak sorunda kalrıısn :)

• ya bir git kızımın adını ben zeynep koyacağım o daha hoş

• Aynen çıkmam alay konusu olurum lan

0|0
    0|0
  • yok güzelse ama ahlaki edep i hayasi güzelse kezban mezban fark etmez

0|0
    0|0
  • Kezban ne koymus popona onu anlamadım şimdi sarımsak kafalı senii

0|0
    0|0
  • olmaz hacı :9

0|0