Böyle bacaklarım olabilmesi için ne yapmalıyım (fotolu)?

Spor yapıpta işe yarayan varsa söylesin. Evde ne yapmam gerekiyo böyle ince olması için? Bildiğiniz bir video falan varsada link atın. Ne olur yardım edin ne yapayım olmuyor. Ayrıca yediklerimede çok dikkat ediyorum. Ama bacaklar hep kalın bir ara sporda yaptım ama bana mısın demiyo😕Böyle bacaklarım olabilmesi için ne yapmalıyım (fotolu)?

0|0
14|19

En İyi Erkek Görüşü

• ne var ki bu bacakta hiç bir şey yok , squat yapmalısın hem kalça hem bacak için bire bir yöntem

0|0
    0|0
    • Bacaklarımı omuz hizasında mı açmalıyım yoksa omuzumdan daha genış mi açmalıyım?

• Bu fotoğraf beni teşvik etti hemen başlıycam keşke en başka koysaymışsın😀😉😉

• bir kızı daha squata sevdirdim ileride sevaba girerim dshshh :D

En İyi Kız Görüşü

• Böyle bacaklara sahip olman çok çok zor çünkü bu avrupalı kızların fiziği genelde sırık gibi bacak ve fındık kadar göğüsler. Biz akdeniz kadını sınıfına giriyoruz daha etli butluyuz ve kalçamız büyük üzgünüm. Resimdeki kızın kalçası küçük aynı zamanda eğer kalçan büyükse ve bacaklarını o kadar inceltirsen berbat görünürsün. Çarpık bir görünüm ortaya çıkar.

0|0
    0|0
    • 😔😔😔

• Ayrıca onlar dümdüz tahta gibi hiç kıvrımları yok. Erkekler kıvrımlı olan kadınları kilolu olsalar bile daha çok beğeniyorlar 👌👍

Erkekler Ne Diyor 18

• Bu bacaklarda bir şey yok ki..
    Spor gerekmez, bir şey gerekmez.. Somalili gibi aç kal o zaman bu somalili tarzı bacaklara sahip olursun..

2|0
    0|0
  • genetik bence bu

0|0
    0|0
  • Boyle dogmalisin

0|0
    0|0
  • Çok çalışmalısın

0|0
    0|0
  • dikkat edersen bu kızın kolları, üst vücudu da ince. Vücut tipi bu.
    sen elinden geleni yap yağ yakar incelebilirsin ama başkasına benzeyemezsin genetiğin müsait değilse

0|0
    0|0
  • günümüz dünyasında daha hacimli bacaklar ve yuvarlak popo kadınlarda güzellik unsuru fakat sen bilirsin.
    yalnızca kardiyo yap.

0|0
    0|0
    • Önerin için teşekkürler de bu erkekler kalın bacak mı seviyo anlamadım🤔🤔

• Avrupa ülkelerinde durum bu da, Türkiye'de erkek profili maalesef yoğun olarak abazanlardan oluştuğu için, ayrıntıya değil direk kalçaya odaklanıyorlar, ben bu sebeple Türk kızının fiziğine çok önem göstermediğini düşünüyorum.

• Güzel değil.

0|0
    0|0
  • hiç güzel degil

0|0
    0|0
  • Genetik diye bir şey var

1|0
    0|0
  • Boşu boşuna hayal kurma.

0|0
    0|0
  • Spor yap düzenli bir şekilde

0|0
    0|0
  • ince bacak nedir ya alın bunu burdan

0|0
    0|0
  • Bu bacaklari isteyecek kadar durum vahim demek 😂

0|0
    0|0
  • ölüp yeniden doğman lazım yeni bir insan olarak

0|0
    0|0
  • Çok itici

0|0
    0|0
  • Normal bir diet ile Günde en az 2 saat yürüyüş yapmalısın , bu kadar.

0|0
    0|0
  • Bence çok ince

0|0
    0|0
  • bacak incelten aletler varmış onları kullan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Bacak yapısı diye bir sey var. Dogustan kemik ve kaslarin bacagini sekillendirir yani herkesin boyle bacagi olcak diye bir durum yok

0|0
    0|0
  • Iyyy iğrenç. Bu bacaklarin neresi güzel. Az etli butlu olun yaaa

1|0
    0|0
  • Üst bacak biraz kalın olmalı.

0|0
    0|0
  • Benimkiler böyle ama özel bir şey yapmıyorum düzenli olarak yüzüyorum bir de egzersiz tamam oluyor bende

0|0
    0|0
  • Bol bol spor yapıp yürümelisin ve tabi zayıf olmak önemli

0|0
    0|0
  • Zayıflamalısın.

0|0
    0|0
  • Aynı beim bacaklar 😕

0|0
    0|0
  • Grnetik bu ugrasmana bile gerek yok.

0|0
    0|0
  • Tıpkı benim bacaklarim kilo ve boydan kaynaklanıyor birde yürüyüş

0|0
    0|0
  • Benimkilerde böyle zayıf olman gerek bide yürüyüş yapmalısın üst bacağı çalıştır

0|0
    0|0
  • Bu sporla olmaz

0|0
    0|0
  • Değiştiremezsinki, yapı meselesi neden bu kadar taktın benim bzacak boyum 110 cm ve aynı resimdeki gibi ama ne etek yakışıyor nede pantolon kendimce. Bence bacaklarını sev.

0|0
    0|0
    • Ama benim bacak boyum kısa o yüzden kötü duruyo

• Teşekkür ederim😚😚 peki sonuçlarını gördün mü sende?

• Benim popüler kanalım bu. Sguat sonuçlarını gördüm devam ediyorum ama aynı zamanda düzenli koşuyorum. Dengeli beslenmeye calışıyorum. Bacak inceltme hareketini denemedim zira zaten ince :) karın egzersiz hareketinide dene ama.

• Zor böyle olması olursa bana da diyin

0|0
    0|0
Yükleniyor...