Göbeğimden ve basenlerimden nasıl kurtulurum?

Biraz basenim var.2 avucu dolduracak kadar da göbeğim var. Basenimi eritmek bacaklarımı inceltmek ve göbeğimi yok etmek için ne yapmalıyım? Lütfen Xper kasmak için tek kelimek cevap yazıp bırakmayın. Tecrübe veya bilgi sahibi dostlardan yardım bekliyorum, teşekkür ediyorum, iyi akşamlar dilerim.

0|1
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Merhsba boy ve kilo kaç

0|0
    0|0
    • 165/59

• Boyuna göre kilo iyi aslında sanırım basenler biraz çıkık onu takıyorsun kafaya

En İyi Kız Görüşü

• Tamamen kurtulamayacağın aşikâr. Gobek sporla gider de basen pek sanmiyorum

0|0
    0|0
    • Basen gitmez diye bir kaide mi var?

• Ben mi yaptim basenlerini niye celallendin?

• Yok canım keskin bir şey söylemedim ki :D yani basenler hep kalıcı mı demek istiyorum.

Erkekler Ne Diyor 4

• Sabah ac karna ilik su ve limon

0|0
    0|0
  • Spor ama sağlam spor yürüyüş bile olsa tempolu yorulacak şekilde

0|0
    0|0
  • Bırak öyle kalsın , dolgun kadın güzel kadındır

0|0
    0|0
  • Biraz diet sguat ve mekik

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Basen bilmiyorum da göbek için Cardio yap ve Egzersiz yap hem erit hem kas yap az ben öyle yapıyorum Salona gidebilme imkanın varmı?

0|0
    0|0
  • 1 aylik azim caba spor diyetle baya fark yaratabilirsin kendimden biliyorum 😊😊

0|0
    0|0
    • 1 ayda başarabildin mi 😱😱 ben sürekli diyet bozan biriyim sporuda haftada 2-3 gün yaparım. neler yaptın?

• Ilk once kafanda karar vericeksin her sabah 7de kalkip spor yaptim yurudum 15 dakika sonra 15 dakika bisiklet spor aleti oluyorya onu yaptim spor hareketleri sabah 7de sonra aksam 7 gibi gene ayni spor az yedim salata yedim ara ogunlerde ve basaririm dedim 40 bedenden 38 bedene sonrada 36 bedene dustum 😊😊

• Anladım çok sağol canım ben de yapayım o halde seni de tebrik ediyorumm

Yükleniyor...