90 gün yani 3 ay da 20_25 kilo verebilir miyim yemek söyleyin lütfen spor yapmıyorum?

90 gün yani 3 ay da 20_25 kilo verebilir miyim yemek söyleyin lütfen spor yapmıyorum?

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• elbette uygun bir diyet programı alırsan kolaca kilo verebilirsin evli değilsen daha kolay olur

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Çok basit konuşayım. Günlük 700-800 kalorilik adeta ölüm diyetleri var. Bunları uygularsan yapamayacağın şey yok. Emin ol yok. Ama ne kadar sağlıklı olur orasını sen düşün. Haftada 200-400 gram vermek en sağlıklısı. Burada görüyorum: Günde 1 kilo verebilirsin, 1 haftada 5 kilo vermem lazım ne yapmalıyım, 1 ayda 15 kg vermeliyim. Millet uçuyor resmen. Olmayacak duaya amin diyorlar. En başta söylediğimi yaparsan 3 ayda istediğim kiloları verirsin ama olması gerektiği gibi uygularsan o kiloları yaklaşık 10-12 ayda verirsin ve çok daha sağlıklı ve sıkı bir vücuda sahip olursun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• Düzenli diyet yaparsan verirsin ben spora gitmeden 1 ayda 11 kilo verdim diyet yaparak sadece günde 1 saat yürüyüş yaptm

0|0
    0|0
  • spor yap o zaman kardeş madem o kadar istiyosun vermeyi

0|0
    0|0
  • Dostum çok iyi beslenerek yani (maddi) anlamda ve sıkı bir antremanla çok rahat verirsin 😉

0|0
    0|0
  • Veremessin verirsen ölüm olur

0|0
    0|0
  • Verirsin de sarkarsın, baya sorun olur bence

0|0
    0|0
    • 105 kilo olmaktan kötü mü olur

Yükleniyor...