En iyi 20 takımdan biri Fenerbahçe

link

avrupanın en iyi takımında Türkiyeden sadece kim var bakın da görün :) yorumları alalım ?

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• ne güzel inş. birgün 3 büyükler aynı anda girer o listelere

1|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 14

• habertürkün sitesine girme bence ben onları sevmiyorum fb düşmanılar nasıl gs den öne koymuşlar hayret o kadar düşman lmalarına rağmen dpğruyu yazmışlar.

1|2
    0|1
  • Uefa kupasında yarı finale kaldığınız için bu listenin de buna göre yapılması gayet normal. Basel falan da vardır Allah bilir. Sen gerçekten de Fenerbahçe'nin Galatasaray'dan daha iyi bir takım olduğuna inanıyor musun ? Objektif olalım şimdi...

1|4
    3|4
  • Hergün birileri yeni bir takım listesi açıklıyor bir bakıyorsun GS önde bir bakıyorsun FB önde. Benim bu listeleri önemsemiyorum ama Galatasaray'ın daha iyi olduğunu biliyorum :)

0|2
    1|2
  • avrupa kupalarına gidipte grupta liderliği garantilemiş ve yedeklerle son maça çıkan bir türk takımıdır FENERBAHÇE bu gün itibariyle avrupada en çok puan toplayan takımdır FENERBAHÇE formalite maçı hariç namağlup avrupada devam eden takımdır FENERBAHÇE

0|0
    0|0
  • bir de şampiyon olsaydık baya önde olurduk.

1|1
    0|0
  • yaw he he.

0|1
    1|2
  • o listenin ilk sırasına çıkmış bir takım olarak ilk 20'de olmanız bizim için bir anlam ifade etmiyor..

0|2
    3|1
  • İnşallah hep böyle devam eder Haydi hayırlısı...

1|1
    0|0
  • Bravo fenerbahçe 2008 dede girmiştik inşallah sürekli buralarda oluruz :)

1|1
    0|0
  • vay be...

0|0
    1|1
  • İtibar etmeyin şu "günübirlik" listelere.

0|1
    1|1
  • fb türkiyenin en büyük takımıdır ..

1|1
    0|5
  • Bu durum sevindirici ancak bazı (...)iñ (...) ayrı oynaması yüzünden şeyimde olmayan durum.

0|0
    0|1
  • Kesin 20.'dir qwe

0|1
    3|0
Yükleniyor...