İstediğim kiloya ulaştım ama spordan oldum😕?

2 ay sonra 1 yıl olacak.
60 kiloydum ve evde çok spor yapiyordum.
Butün egzersizleri yapardım karın bacak kol. ip atlarim yerimde koşardim evde, yuruyuse cikardim. 47 kiloya dustum ama daha spor yapamiyorum yapmaya baslayinca sklıyorum yapmak istiyorum ama yapamiyorum agri falan oluyor. :( Sadece yuruyus ve ip atlaya biliyorum eskiden 500 kez yarim mekik yapardim simdi 100 zor yapiyorum. annem kemiklerin agriyodur diye dalga geçiyo. sebebi ne ola bilir? surekli de yorgunum :(

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Biraz fazla yapmışsın beslenmene dikkat ettin mi?

0|0
    0|0
    • Duzensiz besleniyordum hep :(

• Bir müddet ara ver sonra düzene sokarsın bu kadar abartma bir de

• Eig için teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Belki de biraz ara vermelisin. insan herseyi her zaman ayni cizgide yapamaz. simdi yaz aylari vucut su ve tuz kaybeder. vücudun direnci düşer. bence biraz ara ver.60 kg olman biseyi degistirmez. Simdilik sadece aksam yemeginden sonra yuruyuse cik. bayramdan sonra bu yuruyusleri yuzde 10 tempo ile koşuya çevir. Ne tür spor seviyosun?

0|0
    0|0
    • Egzersizler ve ip atlama seviyorum. aynen simdilik iftardan sonra hafif yuruyus yapa biliyorum anca.. :(

• Hangi il ya da ilçedesin

• 60 dan 47 ye düşmek çok değil mi boyun kaç keşke 52 lerde bırksaydın kilonu, beslenmene dikkat et :d

0|0
    0|0
    • 1.55 boyum. ben 50 de biraktim oruç basladiktan sonra kendiliginden verdim :/

• aslinda tum hatunlarin istedigi bir sey var sende kolay kilo veriyorsun 😀

• Kasların erimiş.

0|0
    0|0
  • her zaman spor olmaz 1 hafta ara ver geri başla robot değilsin sen seninde canın var yahu :D

0|0
    0|0
  • Yanlıs anlamazsan fizigini cekip atabilirmisin? Cünkü fit olarak 47 olmak var birde deri kemik kalmak var. Ona göre yorum yaparsak daha mantıklı olacagına inanıyorum.

0|0
    0|0
    • fit değilim kemik olarak kaldim

• O zaman büyük ölcüde kasların erimiş ama yinede görmeden birşey diyemem.

Kızlar Ne Diyor 4

• Kiloyu kastan mı kaybettin yoksa 😨

0|0
    0|0
  • Demir eksiklği

0|0
    0|0
  • yeterli 100 mekik senin için

0|0
    0|0
  • Proteine dikkat etmek gerekir. Yemeden bu kadar çalışırsan güçsüz kalırsın. Instangramdan ebru Şallıyi takip et yediklerini paylaşıyor. mesela sabah iki üç yumurta yiyor yulaf yoğurt falan

0|0
    0|0
Yükleniyor...