Amacını Anlamıyorum! Beni mi cezalandırıyor ilk dediklerimden dolayı?

Aynı sınıftayız hergün konuşuyoruz her boş zamanda yanıma oturuyor vs. sonunda sevdiğim arkadaşıma mesaj atıp seni seviyorum ama başkasını sevdiğini biliyorum (çıkmıyor platonik) o yüzden seninle hergün konuşmak bana acı veriyor hiç konuşmayalım yüzüme bakma dedim sadece peki nasıl istersen dedi. Pişman oldum tekrar aradım seni kaybetmekten korkuyorum vs vs içimdeki her şeyi söyledim nasıl olalım sen söyle dedim. Sen çok çok sevdiğim bir arkadaşımsın bana konuşmayalım diyerek bizi bitirdin sana bundan sonra sen bilirsin demem hergün yüz yüze bakıyoruz konuşmak zorundayız ilk mesajını unutamam dedi uzatmayayım. 1 haftadır okulda ben acıdan ölürken kendi sürekli telefonla uğraşıyor gülüyor oynuyor sürekli mutlu benim bulunduğum ortamda sanki bilerek çok mutlu olduğunu göstermeye çalışıyor koridorun başında her tenefüs başka bir kızla konuşup gülüyor. Ortak erkek arkadaşımız o kız seni çok seviyor böyle yapma dediğinde kendi bunu istedi demiş amacı nee ? Beni mi cezalandırıyor ilk dediklerimden dolayı ?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Ondan sana hayır gelmez ben sana söyliyeyim.

0|0
    0|0
    • Canımı yakan 3 senelik arkadaşlığımızında değeri yokmuş. Bu kadar kolaymış yokmuşum gibi davranması

• Bosver anlamasın sen kendi yoluna bak takma kafana değmeeez

• denicem başka çarem yok zaten

Erkekler Ne Diyor 1

• Sadece umrunda değilsin ve kendi keyfini bozmak istemiyor

DEĞMEZ.

0|0
    0|0
    • Haklısın tek sorunum bu kadar değersiz olduğumu bilmiyordum kabullenemiyorum başka bir cevap arıyorum ama yok aynen dediğin gibi

• Peki çok teşekkür ederim denicem

• ricalar umarım işe yarar

Kızlar Ne Diyor 1

• Evet seni cezalandırmaya çalışıyor. Bilerek gülüyo bilerek başka kızlarla konuşuyo oluruna bırak kendini yıpratma bir müddet sonra dönerse senindir dönmezse hiç senin olmamıştır...

0|0
    0|0
    • Belki de hiç umrunda bile olmadım aramız iyiydi birden her şey puf ... Kendi elimle yaptım bunu meğer ne kadar değersizmişim gözünde

• Peki denicem teşekkürler :S

• Önemli değil tatlım mutlu ol umursama kimseyi

Yükleniyor...