Başta sinirlendim ama

Sevgilim yarın bana futbol öğretecekti bugün sınıflarına girecektim kapı aralıktı içerde sevgilimle arkadaşı konuşuyorlardı

Arkadaşı yarın gerçekten futbol mu çalıştıracaksın diye sordu oda bilmiyorum ki oğlum bir yandan deli gibi seviyorum dokunmaya kıyamıyorum bir yandanda deli gibi istiyorum karar veremedim dedi . Ben tabi ki de böyle birşey yapamam ama gitsem mi gitmesem mi karar veremedim arayıp mazerette bildirebilirim . Sizce ?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Sen futbol'u bir seks objesi olarak mı görüyorsun ? Yoksa "futbol ayagına benimle birşey yaşamak istiyor" mu diyorsun anlamadım ama bu gayet temiz niyetli bir teklif'e benziyor .. Ayrıca kızlar neden futbol ögrenmek ister orasınıda çözmüş değilim ama neyse ..

0|0
    0|0
    • Ben aslında futbol oynamayı biliyorum (bu arada normal bildiğin ayakla oynanılan futbol) ama geçen gün bir hareket yaptı bende bana öğret dedim o da o hareketi göstericek . Seks objesi falan değil yani . İlgim var benim futbola

• Ozaman gidip ögren. Bu kadar kasmana ne gerek var ki ? :) Ters birşey yapacagını sanmıyorum :) Sadece seninle zaman geçirmek istiyor diye düşünüyorum :)

Erkekler Ne Diyor 7

• Anladığım kadarıyla fazla faul yapacak gibi...

Fesatlık olmasın tabisi

Mazeret bildirmen doğru olur, ben pek güvenemdim :/

1|0
    0|0
    • Depar mı attırsam acaba :P

• :D

Bilemedim şincik erkek arkadaşının aşkıyla ne kadar gaza geleceğine bağlı :D

• Netçen sen futbolu ?

Riske atma .

0|0
    0|0
  • oo çok karışık yav :) yani git diycektim ama bu vebalin altına girmek istemem son karar senin :)

0|0
    0|0
  • Nerden ogreticek futbolu ki bu konu isteğe kadar gitmiş

0|0
    0|0
    • Evlerinin bahçesinde öğreticek

• Eğer çocuga güveniyorsan ve seviyorsan belki ama dokunmak ve istemek de olayın içinde :) Bende şimdi burada bir şey deyip sonra üzülmeni istemem..

• gitme bence

0|0
    0|0
  • Futbol öğrenmelisin gelecek nesillere aktarmalisin ;) :D :D

0|0
    0|0
  • bence gitmee kendine bu yasta sıkıntı yaratma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• erkekler böyledir arkadaşlarının yanında bu tür şeyleri şakaya getirirler seni becermek gibi bir derdi yok rahat ol :D

0|0
    0|0
  • ne tarz futbolmuş bu ya :))) gtmeeeee

0|0
    0|0
  • Oha... uzak dur o admdan iğrenç birşey bu

0|0
    0|0
    • Deli gibi seviyorum dokunmaya kıyamıyorum demeseydi bende uzak dururdum zaten ama o da bir erkek yani başka kızlara giderse daha kötü olur

• Beni aldatmış sayılır çünkü

• aldatan erkeğe bakma balım. münasip noktasına tekmeyi koy bir daha da yüzüne bakma şerefsizin

• Gitme bence tehlike çanları...

0|0
    0|0
    • Ben istemedikçe ileri gitmez ama kahretsin çok rahibe ruhluyum galiba ama sonuçta ev yani

• futbol öğretmek ve dokunmak,istemek arasındaki bağlantıyı kuramadım ben :D

0|1
    0|0
    • Evlerinin bahçesinde öğreticekte ondan :)

• Ağzı sıkı konuştuğu arkadaşının birşey olmazda :) İşte bende korkuyorum tabi

• korkma dene bence onu bakalım nasıl davranacak.. Fazla ileriye giderse uyarırsın

Yükleniyor...