OF YA NASIL ÖĞRENECEĞİM BEN?

Denize girdiğimde ilk soğuk oluyor sonra girişince alışıyorum, yani bir korkum yok denizin içinde dururken. Aslında şu korkum var sanki böyle denizanaları gelecek beni sokacak ya da yengeçler gelip ayaklarımı ısıracak diye bir korkum var gibi ya. :D Neyse şu konuya gelelim. Suyun üstünde nefesimi tutup durabiliyorum ama kulaç atıp bir de aynı anda ayaklarımı çırpamıyorum. Kulaç atmadan ellerimi nasıl desem suyu iter gibi yüzerken de azcık gidebiliyorum ama ben çok gitmek istiyorum. Zaten kulacı nasıl atacağımı da tam bilmiyorum böyle kulaç atarken kafalarını yana çeviriyorlar nefes alıyorlar ya onu ben yaparsam su yutarım kesin. Sorun şu ki: Kulaç atıp ve de aynı anda ayaklarımı çırpmak aşırı derecede zor geliyor bana. Ne yapabilirim bu konuda? :'(

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum sorunun ne biliyor musun? Deniz korkun var yani o yüzden o kulacı rahatça atamıyorsun. öncelikle seni bişeyin sokup ısırcağı düşünceisini aklından atman lazım ve yüzmeyi iyi bilen biri seninle denize gelecek. seni biraz derin bir yere götürecek yani böyle boyunu aşmicak ama derin olcak neyse sonra seni sırt üstü suya yatırcak ve elleriini açman gerekecek açıcaksın ellerini yana doğru hic birşeydüşünmiceksin alttan elleriyle o seni sırtından zaten biraz tutcak biraz öyle durcaksın sonra ellerini cekicek habersiz bir bakmıssın sen sırt üstü suda durabiliyorsun :) bu ilk adım sonra seni tutcak bu sefer aynısını yüz üstü yapıcak sana hicbirşey ddüşünmiceksin o anda ve ilk başlarda elini alta koycak korkma kulac at şimdi dicek sen suyun üstünde kendini guvenli hissetceksşn daha sonra yanındaki kişi elini koymasa bile gidebilddiğini korkmadıgını farketceksin :) ama birinin bu calısmayı seninle biraz derin olan bir yerde yapması lazım işte. ayrıca deniz anası genelde karadeniz ege tarafında gördüm cok akdenizde pek görmedim ama mevsimlede alakalı deniz anaları genelde tatilin sonlarında agustosun ortasında eylülde falan cıkıyorlar haziran temmuzda temiz olur deniz korkma öyle şeylerden rahat olman cok önemli burda dediğimi mutlaka uygula teşekkür etcen bak sonunda :D

1|0
    0|0
    • Aynen gerçekten dediğin içimi denizde de rahatlatacak bir şey de beni tutabilecek kimse yok, sorun o. ☺

• o zamana kadar beklemeye sabrın varsa sorun yok tabiki :)

• 3ay

eic için teşekkürler

En İyi Kız Görüşü

• bak şunu bil ki yuzerken her yerinden su girer. bu bir garanti. ondan sonra ceneni sudan cikartmicaksin. yoksa ayaklarin suya bakar cirpmakta zorlanirsin. kollara gelince ayagini cirparken suyu kollarinla aşağı basicaksin ki yol alasin. anladin mi :) :) suyu bastiginda dalgayi gibeginde hissediyosan bil ki düz yuzuyosun 😄😄
    ayaklarin da motorun olacak. onlar hareket etmezse nasil yuzcen deli 😄

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kanka çok kolay sen yakınında can kurtaran falan varsa sor göstersinler sana burdan anlatmakla olmaz etrafındaki insanlara sor sana gösterirler (y)

0|0
    0|0
  • burdan anlatmak çok zor anlatsakda anlamazsın eğitim şart bu arada deniz analarına çok söverdim ananın anasını aldjakjdjas

0|0
    0|0
  • Sen işin zor kısmını yapıyor sun kolayini yapamıyor sun su üstünde kaldinmi çok büyük bir başarı bu

0|0
    0|0
    • Zor kısmı dediğiniz nedir? :D

• Siz neredesiniz ki şu anda?

• Ben istanbula sık sık gelirim

• Köpek balığı filan düşünürsen kötü

0|0
    0|0
  • Belamı S*ktin ya Ben Okurken Terledim Yoruldum Sen Bunu Yazarken Üşenmedin mi

0|0
    0|0
    • Hayır da oruç oruç küfür etme istersen.

• Hmm Haklısın Sanırm

Kızlar Ne Diyor 4

• Kulaç değil de kurbagalama bence daha kolay, onu deneyebilirsin. Ha ben de henüz el ayak koordinasyonunu saglayamadim ama olsun😅

0|0
    0|0
  • bacaklarını sok sende

0|0
    0|0
  • bunu yapabileceğinden korkma ders al bir rehber ya da öğretmen tut eminim öğrenirsin

0|0
    0|0
  • yuzme kursuna git

0|0
    0|0
    • Gittim, öğrenemedim. Zaten yapamıyorum diye de son haftasında gitmemiştim.

• ben dogru duzgun ogrenmek icin bir yil boyunca gitmistim cabuk pes etmemen lazim kursta ogrenemediysen kendi kendine basarman daha da zor benden yeteneksiz degilsindir ahahahahhahah

Yükleniyor...