Yarın tatil ama flört edebileceğim bir bayan arkadaşım yok ne yapmalıyım?

yarın tail ama flört edebileceğim bir bayan arkadaş bulamıyorum.çok mu itici bir tipim diye düşünüyorum bazen.yada doğru yerler neresi ne yapmalıyım.ciddi dürüst cevaplarınızı bekliyorum

Güncellemeler:
çok mu şey istiyorum

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• gayet hoş görünüyorsunuz,takmayın kader kısmet herşey, hem siz erkeksiniz canım aaa ailenin bayanları ne güne duruyor, onlar size uygun birini bulabilirler

0|0
    0|0
    • evet düşüncenize saygı duyuyorum ama bu görücü mörücü usulleri bana hep ters geldi.affedersin sanki kurban pazarını gezmek gibi geliyor.tabirim biraz kaba oldu amakusura bakmayın.nasip kısmet dedim.ama bguünlerde çok sıkıldım işte.

Kızlar Ne Diyor 3

• asosyalsinizdir zamanınızı eğitime ve kariyere adamışsınızdır. ilgilendiğiniz tarzdaki kızlar sizin tarzınızı kendilerine uygun bulmuyordur kriterlerinizi değiştirerek çözebilirsiniz

0|0
    0|0
  • İşçi bayramında flört, çok romantik.

0|1
    0|0
  • Abi sen bu şekilde düşünürsen zaten arkadaş bulamazsın ki bayanlar kendine güvenen erkeklerden hoşlanır dış görünüşü takma sen

0|0
    0|0
    • tamam canım kendime güvenim varda neden bulamıyorum anlamış değilim.

• Önemli değil abi. Bir derdin bir sorunun olduğunda buradayım :D

• saol canım konuşacak söleyecek çok şey varda burda ne kadar konuşabiliriz ki

Erkekler Ne Diyor 1

• Artık tanışma işleri baya zorlaştı ve yalnızlıklar arttı, evet yarın tatil ve sıkıcı birgün olacak senin için. tatil günleri gelsin istemiyor insan yalnız olduğunda.

0|0
    0|0
Yükleniyor...