Erkek arkadaşımın olmasını istemiyor

iyice asosyal olmaya başladım.arkadaşlarımla buluştuğumda 1 erkek bile olsa kıskanıyo kısacası sevgilim erkek arkadaşımın olmasını istemiyo. bu durumdan çok sıkılmaya başladım sonuçta arkadaş yani bana saçma geliyo. ne yapmalıyım ?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Sözünü dinle çocuğun.

Kızla erkeğin sevgili dışında arkadaş olması %90 olamayan birşey. Tamam sen kanka dersin o kanka derde alttan alttan sana birşeyler besleyebilir ve genel olarak benim gördüğüm böyledir.

Sen çocuğu sinir etme, seni kıskanıyor demekki seviyor daha ne istiyon ?

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Tokadı yapıştır, bana babam bile karışmıyor sen kimsin ? de yeterli olacaktır.

2|0
    0|0
  • Saçma geliyorsa erkek arkadaşını bırak yok bırakamam diyorsan arkadaşın zannetiğin erkeklerle arkadaş olmayı bırak her birlikteliğin bir bedeli var. İstediğini yaparsın ama istediğini isteyemezsin.

0|0
    0|0
  • Erkek arkadasının olması asosyal olmak demek mi? Kıskanıyosa bunu onunla konusarak halletmelisin kimisi hiç karısmaz kimisi de çok karısır..

0|0
    0|0
    • hayır onu demek istemedim kız arkadaşlarımla bile buluşsam erkek olur gibisinden laflar söylüyo ki erkek arkadaşlarımla da öyle samimi değilim

• sana güveniyorum ama erkeklere güvenmiyorum diyo

• Yalan söylüyo ya da gerçekten çok sevip çok kıskanıyo...

• Erkek arkadaşın olabilir ama seviyeli olmalı karşı cinsle arkadaşlık ilk başlar ya ne olacakki dersiniz ama Allah kadın erkeği birbirine karşı koyamayacak iradede yaratmış... onun için seviyeye dikkat içli dışlı olmamak lazım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...