İnsanları rahatsız etmemek için dikkatli davranır mısınız?

Örneğin bir seminerde kızın birisi kalemle oynuyor çıt çıt ses çıkarıp duruyordu çok rahatsız olmuştum. Ya da öğrencilikte derste gürültülü konuşup diğer insanlara rahatsızlık vermekten kaçınır mıydınız? Bu tür konularda başka insanlara rahatszlık vermemeye dikkat eder misiniz? Siz de böyle şeylere maruz kaldığınızda sinirlenir misiniz?

0|1
8|13

En İyi Erkek Görüşü

• Ben o duruma çok titizlik gösteririm nedense yıllardır böyledir. Birini rahatsız etmemek için bazen kendimi çok gerdiğim oluyor. Onları rahatsız etmeyim derken :)) kendime ediyorum birazda. Ben gerildikçe psikolojik travma artıyor. Sinir olasılığı artıyor. O anda beni rahatsız eden birileri varsa kafayı yiyecek hale geliyorum. Çok garip bir durum. Sesler kafamda öter. Gözlerimle bile konsantre olamam işe. Zor bir durum ya yaşayan ve anlayan bilir sadece. Umursamayanların pek anlayabileceğini sanmıyorum :) Çünkü umursamıyorlar :))

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• beni en çok sinir eden şey sınav günleri bayanların topuklu ayakkabı giyerek okulun koridorunda takır tukur gezmesi.tam sınava konsantre olursun bir kaç dk geç kalan topuklu ayakkabılı bayan fırlar gelir takır tukur ve benim sinirlerim tavan yapar.sınav günü topuklu ayakkabı giymek yasaklanmalı.!

0|2
    0|0
    • kesinlikle katılıyorum. bu kadar düşüncesizlik bu kadar adilik olamaz. kendileri en ufak şeyden rahatsız olsa söylenip duran insanlar, milletin sınav olduğunu umursamaz topukluyla gelirler :)

• yüzüne tükürsen yağmur yağıyo sanıyolardır heralde. anlayabilecek seviyede olsa onu giyip gelmez sınava.

• oda doğru..sınav günü neyin artistliğini yapıyorlarsa artık.

• birinden rahatsız oluyorsam uyarırım; kendimi ayar etmem.

0|1
    0|0
  • Dikkat ederim dikkat ettiririm sert uyarırım ciddiye alınmazsa canda yakarım :/

0|0
    0|0
    • ben bir kere insanca uyardım baktım halen devam ediyo:) böyle anlayışsız görgüsüz birine ne desem boş diyip bişey demedim :) birisi beni yaptığım şeyden dolayı uyarsa yerin dibine girerim utancımdan. tabi kız olunca bir kez uyardım aynı haltı yapmaya devam etti bişey demedim ama içimden demediğimi bırakmadım o ayrı:)

• o an onun çocuklukla hiç bir alakası yok sınav bu sonuçta..

• sınavda değil seminerde :)

• İnanılmaz sinir olduğum bir durumdur .Uyarırım çok damarıma basarsa da fena yaparım.İnsanları rahatsız etmeyi seven bir insanda değilimdir.

0|0
    0|0
  • bazen sırf rahatsız etmek için bilerek saçma şeyler yapıyorum. ama çoğu zaman bu konuda dikkatliyimdir zaten düzgün yaptığım tek şey bu olabilir de.

0|0
    0|0
  • evet mesela sabah uyandgımda ses cıkarmadan hatta lambaları acmadan herseyı yapmaya calısırm sırf uyuyanlar uyanmasn dıye cnku ben cok gıcık olurum uykumda bırının ses cıkarmasına .

0|0
    1|0
  • Sinirlenirim -_-

Bazen döverdim hatta :D

0|0
    0|0
  • baskasına sinirlenirim bir kac bakıs atarm hala devam ederse atar yaparm ama bnde yaparm :D:D:D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Elbete sinir oluyorum ve bulundugum semtte okadar egoist insan varki malın önede gidenleri resmen.Sigara isçme yasagı var içemessin diyorum hala utanmadan içiyor çık dışarda iç diyorum bana kimse birşey yapamaz cevapları almaktan bunaldım.Götüne dinamit koyup patlatsam hırsım ancak gecer.yemek yerken gehirmek gibi bazı yaşlı insanlara da sinir oluyorum ben yaşlıyım bana ne yaşlıysan gegirme o moruklarıda eşşek sudan gelinceye kadar dövsem hırsımı almam.Şehir gürültüsü beni deli ediyor bir ses bir kalabalık korna sesi çekiç sesi gıcık oluyoruım.

0|1
    0|0
  • Özel ihtimam göstermem.

Ben rahatsam insancıklarda rahat olsun sıkmasınlar canımı.

0|0
    0|1
  • çok anlayışlıyımdır bu konularda övünmek gibi olmasın ama tek başıma yemek yerken bile ses çıkartmamak için uğraşacak kadar hassasım... bide bağırarak konuşanlar var toplumda onları baltamla kovalamak istiyorum

0|1
    0|0
  • Ben cak cak sakız çiğneyenlere gıcık oluyorum.

0|1
    0|0
  • Evet dikkat ederim kesinlikle.Uyuyan insanı rahatsız etmek en dikkat ettiğim unsur edilmedende aşırı rahatsız olurum uyandığım zaman kafasını taşla parçalayasım gelir.İnsanları rahatsız ettiğim tek şey motorumun eksoz sesi ondanda rahatsız olacaklarını sanmam çok tatlı gelıyo ses :)

0|0
    0|0
    • Ve birinin ayağını sürüyerek yürümesinden nefret ederim cıldırırım.

• Rahatsız olup rencide olmasın diye, beni rahatsız ettiğinde bile uyarmaya çekinirim. Onun yerine içimden kayarım ya da rahatsız olduğumu hareketlerimle belirtirim hafifçe.

0|0
    0|0
  • evet,davranırım. sırf öyle olduğu için de herkesi rahatsız eden adamlra çok denk gelirim..

bi kere cuma namazında tsbihle şak şak oynayan adamın elini tutumuştum.. hutbe dinlediğimiz için bişiy diyemedik tabi..

evet,cumadaaan cumaya namaza da gidiyoz yani, din min soruyonuz ya..

0|0
    0|0
  • ediyorum ama hiç bir insan için birşey yapılmayacağını anladım. kimse seni düşünmüyorsa sende kimseyi düşünmiceksin.

0|0
    0|0
  • nush ile uslanmayali etmeli tekdir tekdir ile uslanmayanin hakki kotektir ...

0|0
    0|0
  • Kesinlikle aşırı dikkat ederim hatta otobüste bile yan yana oturduğum insan rahatsız olmasın diye deymemeye çalışırım

0|0
    0|0
  • örneğin otobüste yayılarak oturanlar yanındakileri rahatsız eder. eh biraz uyarmaya çalışıyorum.

0|0
    0|0
  • Artık ınsanlara saygı duymuyorum .

0|0
    0|0
Yükleniyor...