Ozan Tufan'a Premier Lig'den 3 talip?

Ozan Tufan için 'Yeni Yaya Toure' benzetmesi yapan İngiliz basını 21 yaşındaki ortasaha oyuncusu için Sunderland'ın yakın takibinde olduğunu, onun dışında bu sene Premier Lig'de iddialı bir kadro kurmayı hedefleyen Everton ve M. united genç yıldızı takip ettiğini yazdı.

M. united ramsey transferinden sonuç alamazsa 20 milyon euroyu gözden çıkarıp ozan tufanı kadrosuna katacak.

Ulan bu ingilizler delirmiş :D

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• niye delirsinler çocuk herşeyi yapıyor.3 4 kere canlı izleme şansım oldu adam geçirmiyor mücadele ediyor türkiye'de çok eleştiri olduğu için bu eleştirilerden çok etkilendi diye düşünüyorum bursa'da oynarken çok daha iyi oynuyordu. zamanla o duruma gelecektir. pogba'yı öve öve bitiremiyorlar fransa'nın bütün maçlarını izledim ozan tufan'dan bir farkını göremedim adamı kendi taraftarları bile ıslıklıyor. yeni zidena olacak diyorlar zidane'ın sol t... ğı olur ancak ve bu adama 100 milyon euro filan teklif edenler varmış real barça :) tabiki ozandan daha yetenekli ve üstün ama pogba 100 ediyorsa ozan 15 20 eder diye düşünüyorum sonuçta daha genç.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 8

• Yaya Toure bu benzetmeyi duysa futboldan soğur

0|0
    0|0
  • ozana özguven lazım yetenekli bizim turkler eğitilse nice insanlar un yapıcak ronaldı messi konusuluyo hep

0|1
    0|0
  • Çocuğun üstüne çok gittik be. Türkiye de ne futbolcular var ama parlatamıyoruz yerin dibine sokuyoruz. Sinan gümüş mesela o çocuktan da ümutluyum.

0|0
    0|0
  • sempatik cocuk la sonuçta :d bu kadar eleştiriyi kaldırmak zordur yani yolu bahtı açık olsun diyelim hem çek maçında 2. golümüzüde o attı.. bir de bu ingilizler birşey yapıyorsa demekki bizim görmediğim bir şeyi gördüler demek ki

0|0
    0|0
  • ozan gelecek vaadediyor.
    ingiltere de onun oyun stiline uygun. bence gitmeli.

0|0
    0|0
  • 5 maç oynayamaz

0|0
    0|0
  • Bu habere inanan sazanlar var mı

0|0
    0|0
  • Neden ki. Gerçekden iyi oyuncu son maçın yıldızı oldu gol attı yetmez mş ha saçını düzeltti dimi doru sende haklısın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...