Faceme giremeiyorum https yüzünden lütfen yardım edin!

Hesabın geçici olarak kilitlendi

Tarayıcınıza zararlı yazılım girmiş. Bu zararlı yazılım bilgisayarınıza, bir arkadaşınızın durum güncellemesindeki "şaşırtıcı bir videoyu" izlemek için bir bağlantıya tıkladığınızda veya özel Facebook özellikleri sunacağını iddia eden bir internet sitesini ziyaret ettiğinizde girmiş olabilir. Örneğin, size zaman tünelinize kimlerin baktığını gösterebileceğini, zaman tünelinizin rengini değiştirebileceğini veya zaman tünelinizi tamamen kaldırmanıza yardımcı olabileceğini iddia eden siteler vardır. Bu özellikleri sunmak mümkün değildir.

Bilgisayarınıza girdikten sonra bu kötü niyetli uzantılar Facebook arkadaşlarınıza spam gönderir ve kişisel bilgilerinizi çalar. Bu kötü niyetli uzantıları tarayıcınızdan kaldırmanıza yardım edeceğiz. İşlemi başlatmak için lütfen "Devam" bağlantısına tıklayın.

bu şekilde yazı çıkıyo lütfen yardım edinnnnnn

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bilgisayarına daha dogrusu internete girdiğin explorer veya chrome a virus bulasmıs onu temizlemen gerek google dan bulabilirsin

• Dediğim gibi yap İE den baglan bir de öyle dene

• aynen bir videoya tıkladım öyle

• Virüslü videoya senin profilden tıkladıysan senin profilden baskasının duvarlarına mesajlar göndermiştir virüslü şu videoya bakın gibisinden. O videoya kim tıklarsa onun profiline de bilgisayarına da bulasır

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 2

• yeni bir tane aç

• crohome mi kullanıyorsun ?

• LEVELİM DÜŞÜK

• mesaj at mesajım açık benim...

• ardaşlıgı kabul ette gönderiyim

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...