Başarılı bir şekilde kilo veren varsa bakabilir mi? Yardım?

Arkadaşlar 7 kilo kadar vermek istiyorum. Fitnessa gidiyorum. Sizce her gün gitmeli miyim? Ben 1 gün arayla gidiyorum kasa dönüşür iyice kalınlaşırsın dediler her gün gitme dediler. Bir de siz ne yediniz ne yaptınız ne ettiniz yazar mısınız? Tatlıyı kestim zaten. Başka ne yapabilirim? Çok ekmek yemiyorum.

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Altta bir arkadas yemek duzeni spordan once gelir demis. Buna ilave olarak kendi yaptigim ve 3 hafta gibi bir surede or. Ilk hafta 1 ise 2. Hafta-3 3. Hafta 3 seklinde kilo verebildim. Yapman gereken sey sadece ve sadece hic birsey yememek.. yani sabah izgara tavuk arada meyve salatasi oglen corba ikindi mevsim salata aksam izgara.. balik vsvsvs bu ne ya. Bunlar hikaye arksdaslar. Siz hic sisman bir ac insan gordunuz mu. Ac kalacaksin abi. Mesela cok fazla dayanilmaz mi oldu. 1 bardak sut ic. bir tane elme ye ya da 1 parca peynir ye. 2 tane zaytin at. Yani gecistir kendini. 2..3 gun icinde alisacaksin. Sonra degisimi gor. Lutfen ekmegi bu surecte yanina yaklastirma. Umarim basarirsin.

1|0
    0|0
    • Teşekkürler 💫 nasıl aç kalabildin yahu iyi iraden varmış. E sonra normal yeme düzenine dönünce geri almadın mı kiloları?

• Helal olsun ne diyelim 😄

• Deneyeceğini umuyorum. :)

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Kilo almak için harcadığın kaloriden fazlasını alman gerektiği gibi vermen için de tam tersi gerekiyor, her gün spora gidersen kasa dönüşmezsin, kas öyle kolay olmuyor. Eğer kilo vermek istiyorsan sporda hayvan gibi kalori harcayıp kalorisi düşük yiyeceklerle beslenirsen zayfılarsın. Hadi taş gibi ol da gel ablası şimdi.

1|0
    0|0
  • insanlar Türkiye de hala spor ile kilo verilemeyeceğini bir türlü öğrenemedi. kilo ağırlık kaldırma ve hafif tempo yürüyüş ile verilir. 3 dilm sabah kepekli ekmek lifli olursa daha iyi bir yumurta bir kaç zeytin bol domates. öğlen 2 dilim lifli ekmek çorba akşam balık tavuk bol salata ve ara öğünlerde yulaf ile yoğurt karışımı tüketirsen ( buna benzer bir yemek listesi ) bunu uygula demiyorum sağlıklı kilo verirsin

1|0
    0|0
  • Basarili bir sekilde kilo verdim buyrun.

1|0
    0|0
  • yemek düzeni spordan önce gelir kilo vermede

1|0
    0|0
  • Fitnessla kas yapmazsın merak etmelerini git ekmeği şekeri hamurişini tamamen kes bol bol soğuk su iç çiğ köfte gibi yağı az kalorisi ve proteini bol yiyecekler yiyebilirsin nu arada yağ kasa dönüşmez onu kim söylediyse bilmiyordur emin ol.

1|0
    0|0
  • Hergün gitmemelisin hergün çalışıpda kaslancan diye bişey yok :D korkma kaslanmazsın internette gördüğün kaslı kadın modeller günde bir avuç hap alıyorlar kaslanmak için :) haftada 4 gün gitsen senin için iyi olur 3 de olur :) ekmeği tamamen çıkar

1|0
    0|0
    • Benim sorun bacaklarda daha çok. Ama önceden spor yaptığım için (fitness değil voleyboldu önceden) kas vardı bacaklarımda yani tamamı da löp löp yağ değil şimdi 😂 işte zaten kastan böyle olmuş her gün gidip iyice şişirme rererö dediler. Kafamı karıştırdılar yahu.

• Tamam teşekkürler 💫💫💫

• rica ederiim :D

• mlsf yok

1|0
    0|0
  • Bu ay sadece 1 hafta fitness a gittim 11 kilo verdim 1 ayda

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ben tıp fakültesi okuyorum su şişesinin içine limon ve salatalık koy ve bütün gün o suyu iç yağ yakımını arttırır

1|0
    0|0
Yükleniyor...