Spor, zayiflama?

Selam.. Zayiflamak icin spor salonuna geliyorum hatta su anda spor yaparken aklima birsey geldi sormak istedim. Kalcalarim ve bacaklarimdan komplex liyim. Balik etliyim hatta biraz fazla.. Balina diyelim 😂 Kiloma ragmen fit bir vucudum var anliyacaginiz. Kilomu gostermiyorum. Sorum su? Kalcalardan kurtulmak icin bol bol kosu bandinda 12,5 e aliyorum yuksekligi hiz da 5.00 da yuruyorum 60 dakika boyunca Ve bisiklet yapiyorum 20 dakika. Sizce iyi mi? Ve diger bir soru karin bolgesi.. Cok fazla bir gobegim yok oturdum mu cikiyor, ayaktayken biraz yag var gobegimde onu sikilastirmak icin once zayiflamam mi lazim yoksa simdiden karin kaslarini calistiran aletlerle calisabilirmiyim? Kilom 90 boy 168. Ama gercekten kilomu gostermiyorum insanlarin bana verdigi 75-78 sin diyolar

Güncellemeler:
Beslenme yi merak edenlere ise ; protein sebze agirlikli besleniyorum. Ekmek hic yemiyorum. Karbonhidrat ayda 1 patates/makarna. Cips, seker, cikolata aramam fazla sevmem 😊

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Ayni sorun bende de var.. Hic bir sekilde pes etme derim ben, benim de cok pes ettigim zamanlar oldu ama sonra hep yeniden basladim. Yeni kural koydum kendime tekrar basliyacagim ve bu sefer pes etmek yok her pes edisimde tekrar basladigimk hatirlaticam kendime. Spor olarak'ta, yurugus en iyi spor diyorlar. Ben yurugusumu yapiyorum ve sonrasi da hop kendimi havuz a atip bir 30 dakika yuzuyorum. Spor'a sabahlari ac karnina gitmeni tavsiye ederim, aksam lari da park'ta temiz acik hava da kosu veya yurugus ! Ve bol bol su, icine limon sikip ic

1|0
    0|0
    • Tesekkur ederim haklisiniz pes etmemek lazim 👍🏼 yuzmek te iyi fikir aslinda cok sagolun

Erkekler Ne Diyor 6

• Diyet yapıp yapmadığın cok önemli burda yoksa bir anlamı yok onuda söyle bir . ayrıca bence karında calısabilirsin ama diyet yapıp yapmadıgın önemli?

1|0
    0|0
    • Diyet degil saglikli beslenme diyorum ben. Ayda 1 veya 2 ayda bir karbonhidrat tuketiyorum onun haricinde her gunum sebze et, balik yemekle geciyor. Ekmek zaten 6 aydir tuketmiyorum cips/cikolata/seker sevmiyorum zaten. Gazli icecek te icmiyorum su tuketiyorum veta nadiren de olsa meyve suyu. Sekerli oldugundan 1 bardagi gecmez o da evde oldugunda olmadimi aramam.

• ramazandan sonra başlarız gene bayramda da tatlı yeriz biraz artık olsun o kadar sonra bir yıl devam gene :)) bak ben güllacı şekersiz yapıp yiyorum meyve dogruyprum üstüne tavsiye ederim sanada.

• 😍😍 oww guzel fikir 👍🏼 tesekkurler

• Yaptığın cardioları aç karnına mı yapıyorsun? Göbek eritmek için bir hareket yok onun için beslenmeyi biraz kesmelisin sadece sıkılaştırırsın :)

1|0
    0|0
  • balinanın ardından gelen cümle tam bir tezat olmamış mı sence :D 75 bile gösteren bir kadın düşündüm de bence sen kendinle barışık değil bu halinde bile ego sahibisin ya. rahat 35 kilo fazlan var senin.

0|0
    0|0
    • Hahah 😂 Kendimi ifade etmeyz calistim sadece. Duzenli spor yaptigim icin vucudum 90 kilo da bir bayanin tipinde degil. 80 kilo olan bir arkadasim var yan yana geldikmi ben ondan daha zayif duruyorum. Kendime barisik degilim dogru.. Ama ego sahibi falan oldugumu da dusunmuyorum. Oyle birsey olsa zaten "amaan nasil olsa kilomu gostermiyorum, sevgilim de var beni boyle seviyo " der ugrasmazdim

• hiç beslenmeye değinmemişsin :(

0|0
    0|0
  • iyi vücudun varmış o zamn

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Yemeklerini de kontrol altina almalisin. Ac kalma sakin!! ama dogru besinler tüketerek tok kal. Kilon cok fazla maalesef. sana 75 gosteriyorsun diyenlerde nolur rahatlamani saglamasin. Spor salonunda yaptigin spor haricinde disarida yuruyusler yap daha fazla kalori yakmis olursun ayrica mutluda olursun :) cunku spor yapinca mutluluk hormonlari salgilaniyor. Ama spor basli basina yetmez. Motivasyonunu kaybetmemelisin. Yavas yavasta olsa Basaricaksin. Kimin ne soyledigine aldiris etme :)

1|0
    0|0
    • Tesekkur ederiim 😊❤️ Yemek duzenim allaha sukur iyi, 6 aydir ekmek yemiyorum.. Protein sebze salata agirlikli besleniyorum ayda 1 makarna/patates/pilav veya yagli yiyorum. Cikolata cips seker zaten sevmem 😊 Ya aslinda o kadar cok dikkat ediyorum ki ama nasil kilo veremiyorum yeterince anlamiyorum. Bu arada cok tsk ederim yorum icin 😍😘

• Rica ederim ne demek zaten şeker ve un hayatinda yoksa daha kolay kilo veriliyor. Pilav, patates bol bol şeker demek bunu unutma :)

• Insallah 🙏🏻❤️😊

• bnde 75 kilo 168 im sn gibi göstermiyorm bunun avantajını kullanıyorm
    bnde başladm spora dün hocaya uyuyorm şimdilik
    ama evde basen eritme hareketlerini yap derim yine de🙋🏻
    zaten bana yaptırdığı hareketlerde yan bölgem mesela acayip yandı bugün ikisi beraber olmalı hem skılaşma hem kilo verme

1|0
    0|0
    • Ne tur hareketler yapiorsunuz peki evde?

• bacak aç kapa basen hareketleri var onları dene

Yükleniyor...