Ne gibi sorunlarınız mevcut ve aşmak için ne yapıyorsunuz?

Fiziksel engeliniz, bir psikolojik rahatsızlığınız, kronik bir hastalığınız var mı? Sosyal hayatınızda size dert olan bir huyunuz da olabilir? Kendinizi değersiz hissetmek, çok utangaçlık, kolay sinirlenmek gibi gibi...

Ciddi soruyorum çünkü sitede genel anlamda bir hayattan bezginlik sezinleniyor. Sorulara ters cevaplar vermeler, soranları aşağılamalar falan filan...

"Derdim yok" diyenler başka soruya yönelebilir. Gizliye kapı açık. Dürüst cevaplar bekleniyor

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• çok gerizekalı bir insanım.

0|1
    0|0
    • bu sonuca nasıl vardın? kafa bulmayın :)

• çok saçma salak hareketlerim var.

Kızlar Ne Diyor 5

• Kronik depresyonum var.. Girdi mi çıkmıyorum.

0|1
    0|0
  • Sağlık problemim yok ama çirkinim, bu da psikolojimi ve sosyal hayatımı etkiliyor

0|1
    0|0
  • o kadar çok çalışıyorum ki stresten ve yorgunluktan etrafımdaki insanları delirtiyorum çekilmez biri oluyorum bunun üstesindende gelemiyorum

0|1
    0|0
  • psikolojik sorunlarım var hastayım .

0|1
    0|0
    • binbir çeşit sorun var, hangisi?

• çekilmez oldum ama çekiyorlar kendince saptamalar yapma bence .

• kendine teşhis koyduysan tedavisi de sende deyip susayım

• Bende de kronik depresyon var,bazı sorunlardan sonra oldu ve geçmek bilmiyor.İnancım olmasa intihar edecem,o derece bir hayattan tat almamak var..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• İçimi dökecek olursam kaldıramazsın, o yüzden bu soruyu bana sormamış ol üstad.

0|1
    0|0
    • ben dert dinlemeyi severim

• Dediğim gibi, karşımdaki insanın dürüst olması yetiyor bana. Açık olsun, maske takmasın, kendisini dünyanın en boş ya da en kötü insanı gibi görebilir, ama konuştukça öyle olmadığını birlikte görmek hoş oluyor. "Züğürt tesellisi" değil yani, gerçekten de her insan özünde aynı çıkıyor. Benim hoşuma giden işler bunlar. Yalana başvurmamak yetiyor. Sağlıcakla kal, her şeyin çözümü vardır

• Zamanı geriye getiremezsin.

Yükleniyor...