Arkadaşımın eski sevgilisini seviyorum

arkadaşımın çıktığı çocuğu seviyorum yani hoşlantı çocuk sürekli fallarımda çıkıyo ama başkasını seviyo gibi sürekli benimle konuşma çabasında kafamı çevirsem bana baktığını görüyorum ve ben nerdeysem o orda sizce onunla nasıl konuşabilirim aynı sınıftayız, bi de arkadaşım dediğim kız benim daha önce konuştuğum çocukla çıktı yani bu yüzden suçlamayında :)

Güncellemeler:
bu arada cıktıgı yazmısım eskı cıktıgı

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Cümlede geçen '' Çocuk '' kelimende haklı olduğunu kabul ediyorum. Siz daha çocuksunuz birşeyolmaz git o çocua teklif et :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bak şimdi, senin konuştuğun çocukla çıkabilir, ama senin sevgilinle çıkamaz. bir erkek için arkadaşını kaybetmeyi göze alabiliyorsan, git açıl çocuğa. unutma; kız arkadaşından vazgeçip seninle ilişki yaşayan erkektende sana fayda gelmez.

0|0
    0|0
  • O sana yapmıssa sen de ona yap :Pp eğer onun seni sevdiğinden eminsen onlar Ayrıldıktan sonra yap ne yapıcaksan

0|0
    0|0
  • ilk baş senin öyle bir kişiyle hala arkadaş olman yanlış

ve sende aynı onun seviyesine düşeceksin o çocukla çıkarsan

0|0
    0|0
    • o kızla zaten arkadaşlıgım bitti ve cocukla cıkarsam uzun surucegıne emınım yınede cıkarsam onun sevıyesınemı dusucem

• öyle bir cocuk oldugunu bilsem zaten bir seyler hissedicegimi dusunmuyorum, ben o cocukla cıkarsam arkadasımın yani eski arkadasımın umrunda olucagını sanmıyorum her gun sevgili degıstıren bir kız

• o zaman çık ne diyim :D:D

Kızlar Ne Diyor 4

• Fal?

Falların şeytan işi bir pislik olduğunu hatırlatmak isterim sana. Gaybı Allah'tan başkası bilemez.

Bu arada, çocuğu seviyorsan kimsenin eski sevdiği olduğuna falan bakma. Mutluluğuna bak. Onlar, o defteri kapatmışlar.

0|0
    0|0
  • Eger daha kiz arkadsini seviosan yapma derim ki hayir intikam alcam yapcam sevmiom diyosan git soyle cocuga ama eger cocuk hayir derse soylim got olursun

0|0
    0|0
  • ben senin yerinde olsam aşkımın peşinden koşardım çocukta seni seviyosa kimseyi düşünme :) kendi mutluluğuna bak

0|0
    0|0
  • Arkadaşın yakın bir arkadaşınsa ve kaybetmek istemiyorsan vazgeç bu çocuktan ama o kadarda önemli bir arkadaş değilse koş aşkının peşinden :)

0|0
    0|0
    • değiil ama ben cocukla nasıl yakınlasıcagımı bilmiyorum

• feysini bul bu çocuğun veya ortak arkadaş bul onun sayesinde tanışın

• zaten aynı sınıftayız konuşmuşluğumuz var ama 1-2 keredir anca. hani böyle ilk başta arkadaş olsak gerisi kolay

Yükleniyor...