ıstanbula gıtmek ıcın nasıl ıkna edecegım?

benım sorunum okulum ve yasadıgım sehırle. sınıfta sadece bır tane arkadaşım var seneye o da gıdecek sııftakı durumdan dolayı. sımıftakı durum aslında senenın basında cogunlukta bız vardık konuşmadığımız hatta nefret ettıgımız hatta ve hatta aramızda karsı taraftan bırının ayaklarını yerden kesen arkadaşımız vardı. ne olduysa oldu ve yanlarına cektıler hepsını.aslında tek sorun arkadaşımız sandığımız ınsanların mıdesızlıgı. hangınız dovdugunuz kıza daha sonra canım cıcım yalak yaparsınızkı. neyse. ben balıkesırde yasıyorum suan. ve o okuldan bende gıtmek ıstıyorum.gıtmek ıstedıgım yerde ıstanbul. butun aılemız anneanne babaaane falan orda. babamın ısı dolayısıyla burdayız. babamları ıstanbula gıtmem ıcın ıkna etmem lazım.anneannemlerın yanında kalacağım gıdersem ama nasıl yapacağımı bılmıyorum. ıkna etmemın yollarını söyler mısınız,yardım edın bana kutfen o okulda kalırsam kesın kafayı yerım,kafamda huniyle mezun olurum:(

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Yapılcak tek sey belli baskı uygula ama aileni de düşün senin tek basına istanbulda yasaman anneannenle bile olsa maddi bir yuk olacak.. Ayrıca istanbula hemen alısabileck ailenden ayrı yaşayabilecek misin? Eğer bunlar okeyse babanı ikna etceksin sana güvenmelerini sağlayacaksın

0|0
    0|0
    • suan kolejde okuyorum. yıllık 15 mılyar. kolej falan ıstemıyorum düzede razıyım.yeterkı kurrtulayım.maddı yuk olmayacak yanı aksıne azalacak yuku. ve zaten ıkna etmem gerektıgını bende bılıyorum ama nasıl. babam bana cok düşkün cok ustume düşüyor bırakmaz. ayrıca ben 13 yıl ıstanbulda yasadım zaten burda daha bır kac yıldır yasıyoruz.aradada hala gıdıyoruz yasamadıgım bılmedıgım yer degıl

• Senin işin çok zor eğer kolejde okutup bu kadar üstüne düşüyorsa seni bırakması çok dusuk ihtimal. Çevrede baska okul yok mu peki illa İstanbul mu olması gerekiyor

Erkekler Ne Diyor 1

• :p hertürlü ücretsiz rehberlik ve danısmanlık hizmeti veririm sana

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• zor gibi duruyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...