Tekvando kursuna gittiniz mi?

Arkadaşlar merhaba. Tekvando kursuna gitmek istiyorum, aranızda gidenler var mı? Bir kız olarak beni zorlar mı? Kendimi savunmayı öğrenmek istiyorum. Bu sporu kızlara önerir misiniz?

0|3
7|19

En İyi Erkek Görüşü

• Yeşil kuşağa kadar ilerledim 2 buçuk seneye yakın devam ettim sonrası sarmadı nedeni de fazla disiplin ve monotonluk. Kız olarak zorlamaz kişiliğine bağlı seviyorsan ilgin varsa başlayabilirsin

1|0
    0|0
    • Gitmeyi düşünüyorum ama zorlanacağımı da düşünüyorum, yorumun için teşekkürler 😊

• Teknik öğreniyorsun dayak falan yediğin yok zaten ilklerde müsabaka falan da yok burda ki yorumlara itibar etme hangi kafayla yazmışlar onuda bilmiyorum 😄

• Ne bileyim kıza yakışmaz bile dediler yani 😏😄

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• Gerçekten birilerini dövebilmek istiyorsan yapman gereken spor boks tur. Her iki sporu da yapmış birisi olarak tavsiyeme kulak verin. Tekvando boksa göre çok zayıf kalır sokak dövüşünde.

1|0
    0|0
    • Boksu bir kız olarak kaba buluyorum, yorum için teşekkürler

• Kendini korumak istiyorsan olay budur.. Gerçek bir kavgada suratının ortasına sağlam bir kafa yersen belki ne yapman gerektiğini daha iyi anlarsın. Ama spor için çok faydalıdır yine de tekvando :)

• Karate kursuna gitmiştim ama tekvandocular yan tarafta idman yaptığı için biraz bilgim var. Başlar başlamaz çok üstüne gelmezler, o yönden rahat olabilirsin. Ama kendimi savunabiliyorum diyecek kadar öğrenmek 1 yılına patlar.

1|0
    0|0
    • Karate nasıl peki?

• Peki yorum için teşekkürler 😊

• karate ilk başlarda sana sıkıcı gelecektir. bir iki kuşak atlayana ve yeni tekinler öğrenene kadar. ama az ileride çok zevk alacağın bir spor olacaktır seni icin. ama başlayacaksan karate ye sana tavsiyem ilk başta ciddiye almalısın ilk teknikler senin icin cok önemli nasıl vuracağı nasıl duracağın çok önemli. bunlar sonradan yerine oturmayan şeyler.

• Hiç gitmedim. Gitme bence..

1|0
    0|0
  • Kızlar narin olmalı o ne öyle bea

1|0
    0|0
  • baya eskiden, lise yıllarımda bir ara gittim taekwandoya. ama sarmadı pek. kasıklarım yırtılacaktı antremanlarda :D

1|0
    0|0
  • acıdan darbeden ürküyorsa hiç gitme ama yok gerçekten bişey öğrenmek istiyorsa
    o zaman soğuk kanlı olacan senin gidicen spor tekniksel olacak güce dayalı değil onu için wushu bir öneri

1|0
    0|0
  • Kung-fu yapmıştım bir ara. Öğrenirsin zor değil

1|0
    0|0
  • yok gitmedim ama kızlar öğrenirse daha iyi olur

1|0
    0|0
  • Evet Taekwon-do hayatımdır istediğinizi sorabilirsiniz :)

1|0
    0|0
    • Ne kadar süre gittin? Hiç zorlandın mı

• Hayırlısı olsun bakalım bu güzel yorum için teşekkürler 😊

• Rica ederim başarılar :)))))

• Git git erkekleri dovrrsn :-D kesinlikle tavsiye eserim en azından tacizci adamlari yere serin @h_nisa98 kızım nerdesn yazsana bna

1|0
    0|0
  • tekvando'ya çocukken 1 ay felan gitmiştim güzel değil sıkıcı
    ama bayanlara tavsiyem wing tsun gibi savunma sanatlarına gidin onlar çok iyi zaten wing tsun isimli ünlü dövüş ve savunma sanatınıda bir kadın bulmuş.

0|0
    0|0
  • gitmedim de bende istiyorum

1|0
    0|0
  • zorlamaz bence, mma olsaydı daha zorlayacağını söylerdim ama bu bence ideal

1|0
    0|0
  • Fitness agidicem

1|0
    0|0
  • olabilir ama bacak arası darbelere sıkıntı

1|0
    0|0
  • Karete kursuna gitmiştim küçük yaşlarda ama 2 hafta falan gittim sonra bıraktım

1|0
    0|0
  • evet

1|0
    0|0
  • karatee !!

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...