Neden bakıştığınız erkek gelip teklif ettiğinde bağırır çağırırsınız?

Kızlar bu sorum sizlere

neden bakıştığınız erkek gelip teklif ettiğinde bağırır çağırırsınız?

0|0
11|2

En İyi Kız Görüşü

• Oyle bisi tabiki yapamam. Kibar bir sekilde konusurum onunlar sonucta o kotu bisi yapmadi sadecehoslandi ve teklif etti.. eger cevabim hayirsa yine kibar bir sekilde oÖzür dileyerek reddederim.. ama olumluysa direk soylemem onu tanimaya calisirim

0|3
    1|0

Kızlar Ne Diyor 10

• 'Çıkma teklifi' ettiği için.. Hala kaldı mı onlardan ya :/

0|0
    0|1
  • Gidip siz seciyosunuz demek ki en kezban tipleri. Ondan sonra bütün turk kizlari söyle böyle.

Mustehak size. Asddsfsfsfsf

1|0
    0|2
  • annem çok bağırıp çağıran kızların koca istediğini söyler :D

0|0
    0|1
  • önce bir tanışmak lazım, hemen teklif olmaz

0|0
    0|1
  • kız manyaktır nie bağırsınki çirkinsindir ya da cirkin olsan bile hayır der geçersin bilmiyorum :D :D

0|0
    0|0
  • Öyle bir şey yapmıyorum yapanlarida anlamiyorum

0|0
    0|1
  • valla pek yaşanmayan bir durumdur sen yanlış kişiye çattıysan demek ki

0|0
    0|1
  • kolay ağa takılan balık değerli olmaz ;)

1|0
    0|2
    • erkek ısrarcı olsa rezil olacak orada

• çok ısrar etme zaten soğukkanlı ve cool ol 2. şansı ver yine bağırır çağırırsa peki güzelim sen bilirsin keyfine bak de geç :)

• evet mantıklı

• Deli miyide bagirip cagiriyim ... Normal sekildede konusulur

0|0
    0|1
    • arkadasın anlattıgı eskişehir-ankara arası hızlı trende trendekı koltuga oturdum farkettım bana bakıyo benım baktıgımı görunce gözlerını kacırdı ; ben bakmaya devam ettım ama; gelene kadar da defalarca bakıstık karsılıklı ankarada inince valızıne yardım amaçlı pardon diye lafa gireyım dedım sen öküz müsün yaaa diye bağırmaya basladı tamam uzatma dedım ayrıldım diyorrrr...

• O zmn genelleme yapma ben öyle birisi degilim

• bu sadece bir örnek... genelleme yapmamın sebebi bir çok örnegı oldugu için...

• çıkma teklifi değil çakma teklifi olduğu için

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 2

• Bizim teklif etme şeklimizde hayır yok kardeşim türk erkeği herzaman kabadır.

1|1
    0|1
  • bıktım ya türk kızlarının bu davranışlarından hiç sokakta gördüğüm beğendiğim kıza karşı bir şey yapamıyorum yaparsam hemen kezbanlık yapıyorlar mk ama yurt dışına gittiğimde çok rahatım valla yakında kalıcı olarak gidiyorum ohhh

0|1
    0|0
    • aynen kardeşim kesinlikle haklısın...bizimkilere has bir şey bu

Yükleniyor...