Kalcamdaki yaglari nasil eritebilirim?

Merhaba boyum 167 kilom 52 -53 falan. Kilomdan memnunum ama kalcam cok genis ve buyuk. Kucultmek ve sikilastirmak icin ne tur sporlar yapmaliyim ve ne kadar surede etki eder? bir de squat yapsam yag yakar mi yoksa buyutur mu? simdiden tesekkurler

Güncellemeler:
bir de kalcada yag eritmek icin kardiyo mu gerekiyo?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Sadece squat yaparsan kas yapar kalınlaşır. Koşman kardiyo da çalışman lazım açıkçası spor salonsuz olmuyor ben çok denedim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• yağ yakar. aynı ağırlıkta yağın kapladığı alan kasınkine göre 3-4 kat filan. squat vs tarzı ağırlıkla çalıştığında hem kilon sabit kalır hem vücudun sıkılaşır hem de daha ince görünüme kavuşursun

0|0
    0|0
    • bir sitede squat kas gelistirir ve yag yakmaz yag orda kalir ve kas olustugu icin daha buyuk durur gibi bir sey okumustum. Kafam karisti squat yaparsam kucuktup sıkılastırabilir miyim

• saçmalamış. komple vücut antrenmanı yapanlar mesela 1 saat kardiyo yapanlardan daha çok kalori harcar. kalori harcanması da yağ yakımı dmek olur eğer günlük alınan kaloriden fazlaysa harcanan. o yüzden kalçan yağlı da olsa cılız da olsa squat iyi gelir ve istediğin şekle ulaştırır. ama sadece squatla da olmaztabi

• Baska ne yapmaliyim

• bırak yağlı kalsınn

0|0
    0|0
  • Ya bilip bilmeden yorum yapan gerzeklere deli oluyorum resmen! hadi ordan et şu salakları bilip bilmeden sallamışlar. Kilon çok fazla yok sadece bölgesel yağlanman var. Squat falan olmaz sakın squat yapma kücültmek istiyosan. Sen en iyisi yaz bana.

0|0
    0|0
  • squat yap. biz zaten şekli düzgün olursa büyük seviyoruz.

0|0
    0|0
    • Squat buyutur diye korkuyorum gecen yaz yapmistim 20 gun gunde50 taneden baskayip 200e kadar cikiyodu sımsıkı olmustu ama sonradan yapayinca eski haline dondu tabi

• sürekli yapacaksın. büyümesinden korkma. büyük gayet iyi oluyor. ele gelmesi falan güzel.

• ne hoş işte buyuk kalça sever erkekler

0|0
    0|0
    • Kendi isteklerim daha onemli ama sagol yine de

• Buyuk hosuma gitmiyo. Sirf bu yuzden kisa tisortler falan giyemiyorum. Ne biliyim yuksek bel falan giyince yakismiyo

• haklısın ama küçük fazla guzel durmuyo ha eger cok buyukse sana gore bnce birz versen iyi olur ama cok değil

5 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...