Hırvatistan-Portekiz mücadelesinde hangi takım çeyrek finale yükselir?

Kuşkusuz son 16 nın denge itibariyle en çekişmeli maçlarından biri olacak

Hırvatistan'ın santraforu Mandzukic formsuz olsa da orta sahada formda olan Modric-Rakitic-Perisic üçlüsü takımı taşıyor

Portekiz ise santraforsuz ileri uçta Ronaldo Quaresma ve Nani'nin ayağına bakıyor

Karşılaşma bu aksam saat 22:00 de Trt 1 de yayınlanacak

• Hırvatistan
    44% (22)45% (31)45% (53)Oy Ver
  • Portekiz
    56% (28)55% (38)55% (66)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|1
9|30

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• aslında ortas ahayı alan maçı alır öyle bir maç bu, hırvatlar orta sahayı iyi kapatıyor ama yinede ben portekiz diyeceğim, queresma macaristan maçında çok iş yaptı girer girmez gol attırdı hareket getirdi iyi oylnadığı maçta gerçekten katkısını en üst düzeylde katıyor, kötüysede nal topluyor, ronaldo da açıldı bence özellikle bu maçtada gol atarsa gol krallığına yürür, portekiz oeresmayı 80 den sonra sokarsa oyunu hırvatistan alır, ama macaristan maçındaki gibi 60 dakikada sokarsa portekiz alır...

0|1
    0|0
    • Kilit oyuncu q7 olur diyorsun

• Bırak 80 i , 87 den sonra girip bile kaderi değiştirebiliyor ;)

• öyle haklısın :D

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 29

• Dediğin gibi bencede hemen hemen denk güçlerin mücadelesi gibi Portekiz bireysel olarak çok üst düzey bir takım olsada Hırvatlarda takım oyununda iyi Srna ve orta alanlarıda üst düzey denebilir daha az hata yapanın maçı alacağı düşüncesindeyim 90 dakika beraberede bitebilir 3 ihtimalede şaşırmamak gerekiyor Hırvatistan elerse Hırvatlar nasıl eledi portekizi demez herhalde kimse diye düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • Hırvatlar çok total oynuyor hemso
    sistemlerinide kurmuşlar bence o takım Yarı Finali görür rahat
    bu sene Portekiz tat tuz vermiyor

0|1
    0|0
  • Hırvatistan

0|1
    0|0
  • Portekiz'in almasını isterim ama bence Hırvatistan alacak. Bu sene çok iyi top oynuyorlar..

O değil de Hırvatlar 1. çıktı Portekiz'le İspanya 2. çıktı İtalya'yla eşleşti biz üçüncü çıksaydık Galler'le eşleşecektik. Ne şanslı olacaktık...

0|1
    0|0
  • hırvatistan yener bence portekiz etkili oynamıyor pek daha doğrusu iyi oynadıkları maçların hiçbirini kazanamadılar 3 beraberlikle gruptan çıktılar. hırvatistan girdiği pozisyonları değerlendiriyor.

0|1
    0|0
  • Portekiz

0|1
    0|0
  • portekiz

0|1
    0|0
  • Abartisiz Hırvatlar...

0|1
    0|0
  • Final adı Hırvatistan ile Almanya ispanya belkş Fransa olur

0|1
    0|0
  • Penaltılara giderlerse Portekiz alır.

0|1
    0|0
  • Hırvatistan

0|1
    0|0
  • portekiz çıksın isterim.

0|1
    0|0
  • Portekiz uzatmalarda alır hocam.

0|1
    0|0
  • İnş portekiz elenecek mk portekizi

0|1
    0|0
  • futboldan anlamayan bir millet olduğumuz ne kadar belli. portekiz %62 çıkmış, şaka gibi

0|1
    0|0
  • Kupona 0/2 yazdım :)

0|1
    0|0
  • Portekiz iyi baskı kuruyor. Alırlar. C. Ronald & Nani & Quaresma vs.

0|1
    0|0
  • Hırvatistan portekizi paramparça edecek büyük hezimet olacak yazıyorum buraya

0|1
    0|0
  • portekiz

0|1
    0|0
  • Hırvatistan

0|1
    0|0
  • portekizden bir cacık olmaz hırvatlar tur bindirir ispanya rezil oldu portekiz tarihe gömlür

0|1
    0|0
  • Portekiz

0|1
    0|0
  • Portekizden cacık olmaaaaaz

0|1
    0|0
  • ilk yarı porketiz ikinci yarı 1-1 maç uzatmaya gider 115 dakikada modric atar

0|1
    0|0
  • Portekiz

0|1
    0|0
  • Ronaldo bombalar

0|1
    0|0
  • favori Portekiz ama Hırvatistan şaşırtmaya devam edecek gibi görünüyor.

0|1
    0|0
    • İdda oranlarına baktığımızda favori Hırvatlar

• ben iddia oranların dan değil genel kanaatim den bahsettim.

• Porteiz her ne kadar daha galibiyet alamasa da bireysel olarak iyi takım. Nani Ronaldo Quaresma gibi ama takım oyunu 0 yinede istediklerini alırlar.

0|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...