Nba da favori takımınız hangisidir benim takımım golden state warriors?

favori takım golden state warriors ustune tanımam

• golden state warriors nba da favori takımınız hangisidir benim takımım golden state warriors ?
    38% (3)17% (1)29% (4)Oy Ver
  • cleveland cavaliersnba da favori takımınız hangisidir benim takımım golden state warriors ?
    25% (2)17% (1)21% (3)Oy Ver
  • oklahoma city thunder nba da favori takımınız hangisidir benim takımım golden state warriors ?
    12% (1)50% (3)29% (4)Oy Ver
  • miami heat nba da favori takımınız hangisidir benim takımım golden state warriors ?
    12% (1)0% (0)7% (1)Oy Ver
  • san antonio spurs nba da favori takımınız hangisidir benim takımım golden state warriors ?
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • toronto raptors nba da favori takımınız hangisidir benim takımım golden state warriors ?
    13% (1)16% (1)14% (2)Oy Ver
  • atlanta hawks nba da favori takımınız hangisidir benim takımım golden state warriors ?
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Nba de sürekli değişen kadrolardan dolayı takim favorim yok. Genelde favori oyuncuların takımlarının basarili olmasını isterim
    Mesele Hido zamanındaki Howardli Orlando
    Geçtiğimiz sezon Kral James li Cleveland gibi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• LA Lakers :D ben eskilerde kaldım biraz bunu kabul ediyorum :D
    kerim abdul cabbar, shak, magıc janson, kobi diyorum efsana LA Lekars diyorum

0|0
    0|0
  • houston rockets- james harden

0|0
    0|0
  • Çirkef green yüzünden gsw yi hiç sevmem..

0|0
    0|0
    • gsw kim ya

• Klasik GSW taraftarı muhtemelen bu takımı 2 senedir destekliyorsun ve yüksek ihtimal yaşında küçük..

12 kez NBA All-Star 4 kez en değerli oyuncu seçilen 2 kez mvp olan LaBron green ile kıyaslanamaz bile hakaret olur kobeyi saymıyorum bile

• biliyormusun yaşlarımız aynı ama tamam kobe iyi olabilir belki ama lebron jamesi ben beğenmiyorum

Yükleniyor...