Hem-cinslerim; bir gün baba olacağınızı düşündünüz mü ?

Hem-cinslerim; bir gün Baba olacağınızı düşündünüzmü ? Nasıl bir his oluyo içinizde ?

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• düşündüm.en çok akşam işten geldiğimde çocukların peşime doluşup baba ne aldın para ver hoca para istedi demelerini istiyorum

0|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 3

• Baba olmayı bilmem de, anne olmayı düşününce içimi bir sıcaklık kaplamıyor değil.. Muhtemelen bu his erkeklerde yoktur. En azından belli bir yaşta yoktur. Yaş ilerledikçe babacı duygular girer devreye. Bayanlarda ise doğuştan vardır bu his.

En basit örneği; kız çocukları hep bebeklerle oynar, erkekler ise arabalarla. Aradaki farkı anlamışsınızdır:)

2|2
    1|2
  • babalarıyla arası iyi olmayan erkeklerin baba olmaktan kaçma davranışları çok yersiz.la eninde sonunda yaptırırlar sana o çocuğu ne diye artislik yapıyorsun.

0|0
    0|0
  • babalara balon

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 13

• Çok güzel bir duygu diyolar ama... Bende oyle düşünüyorum tabi ki olmak isterim BABA... Allah nasip eder İNSALLAH... ;)

1|0
    0|0
  • düşündüm gerçekten büyük sorumluluk şimdiye kadar çoktan olmasını isterdim çünkü aramızda fazla yaş farkı olsun istemiyordum ama herhalde en iyi ihtimalle 30 32 yi bulur evlenirsem tabi oda yoksa o duyguyu yaşayamam muhtemelen :)

0|0
    0|0
    • geniş bir kitle var toplumda böyle düşünen... bence yanlış... bizim köyde 42 yaşında adamın torunu var abi :) Babalık ertelenecek şey değil ya

• tabiki öylede ben istemem ya benim babam 54 yaşında ben 28 mesela aramızda 26 yaş var ama arkadaşımın babası 62 yaşında kendisi 25 mesela arada fark var sanki dedesi gibi görünüyor ben istemem öyle olmasını yoksa tabiki baba olmanın yaşı yok ama ideal yaş bana göre en fazla 28.ben çocuğumla arkadaş gibi olmak isterim bunu söylememin sebebi bu.

• Kışın ortasında karpuz arayan garibanlar geliyo aklıma vazgeçiyorum

1|0
    0|0
  • haftada en az 3 kere baba oluyorum ama milyonlarca çocuğum nedenini biemediğim bir sebepten ötürü çok geçmeden ölüyor :'(

1|0
    6|1
  • Güzel olurdu evin içinde bana baba diye kosan bir çocugun olması :) Tabişu ano sorumlulugu alacak ozelliklere sahip değilim..

0|0
    0|0
  • Herkeze göre değişebilir ama bence çok güzel olucak onla top oynamaya gidicem belki kızım olucak onla alışverişe gidicem sabah üstüme atlıcak baba baba diye uyandırcak beni öpicem onu gülücek büyücek dertleşcez ben ölücem beni hep hatırlıycak hatırlatcak

0|0
    0|0
  • baba olmayı istiyorum. inş rabbim tüm herkeze anne baba olmayı nasip eder

1|0
    0|0
  • Oğlum pezvnk de amcaya hadi pezevnk de amcaya

Bu lafı diyenlere hep imrenmişimdir ama hep o pezevnk denilen amca olacam.

0|0
    0|0
  • Her gün aklıma geliyor bir garip oluyorum yüzümde aptalca bir gülümseme oluyor =)

0|0
    0|0
  • olum almayın şu nickleri. gidip alacam şu meleti nirvanadan kendimi atacam sonra mk.

0|1
    0|0
  • çocuk istemeye başladım yavaş yavaş mına k ama annesini bulmak lazım

0|0
    0|0
  • baba olmaktan korkuyorum :((

0|0
    0|0
    • senden bir tane daha olma ihtimali olduğu iiçin sen bu hissiyatla devam et... gominist seni :)

• ondan değil.ya benim gibi olmazsa diye ;;)))

• Dusundum arkadas gibi olurum onunla

0|0
    0|0
    • cırkını çıkarmadan yap bunu... yoksa günümüz nesli gibi, Anasını, Atasını tanımayan serseriler, sapıklar ürüyo.

• Yok bizde okadara yer yok ayni kendi babamla iliskilerim gibo olmasini hayal ediyorum

Yükleniyor...