Sizce Gökhan Gönül artık Bjkli Gökhan mı?

Malum 8 yıl sonra sırf imza parası için gitti 31 yaşında ki oyuncu 3 Milyon dolar imza parası ve 1750 Euro garanti para 2+1 yıllık anlaştığı duyrulması bekleniyor peki 2 yılda Bjkli Gökhan olur mu. Yoksa Tolgaya yaptıklarını mı yapar Bjk taraftarı.

0|1
2|6

En İyi Kız Görüşü

• artıklarımızı topluyor beşiktaş:) gökhanın yerine çok iyi oyuncu gelecek psg den:) 31 yaşına gelmiş oyuncuya o para verilmez iyi kakaladı kendisini beşiktaşa :) tıpkı geçmişte istemediğimi rüştü gibi:D

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• tolga zenginde çok düzgün bir oyuncu değil, taraftarda anlıyor bence takımının br parçası olup olmadığını, nebiliyim bazen ki açıklamaları var, yok bu benim ikinci şampiyonlugum falan filan gibi, gerekli gereksiz çıkışlar vs..., bjk li bazı taraftarlar bunu sorun etmeyedebilir ama gerçek anlamda takımın taraftarı olan insanlar nezdinde bir şifo mehmet olmazsın, ya da takoz recep, sarı frtanı metin, feyyaz ali olmasın yani, soruna gelince gökhn gönül fenere hizmet etmiştir, anlaşırsada bjk ye gider ben bir fener taraftarıyım ama bunu sorun etmiyorum, aslolan kuluptür futbolcu isimleri değişir, gökhün görülde vazgeçilmez falan değildir, gittigindede uyum sağlayıp sağlayamaması kendi çabasıdır, bizdede kalırsa devam eder işini yapar yani :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 5

• Gökhan 8 yıl sonra gidince vefasızlık oluyorsa , Aziz ve yönetimdeki bazı isimlerin Gökhan hakkında yaptıkları saçma açıklamalar vefalı olduklarını mi gösteriyor. Gökhan varken 9 senede 2 şampiyonluk aldık diyor. Bu başarısızlıkta büyük pay sağ bekin mı yoksa kulüp başkanının mi acaba

Küfür olayına gelince fb ve gs taraftarları yılda en az bin kişinin anasına bacisina küfür etmiyor mu? ( rakip oyuncular , rakip taraftarlar , hakemler, kendi yönetimleri vs. ) bu binlerce kişinin hepsinin annesi yaşıyor mu... Sadece Beşiktaş taraftarı bu şekilde küfür ediyor diğerleri sütten çıkmış ak kaşık algısı çok komik

0|2
    0|0
  • Fb den tek sevdiğim oyuncu vardı o da gökhan di geldi süper oldu :) Yaş 31 siz kuyt ı aldiginizda yaşı 18 miydi yoksa drogba galatasaray a 20 sinde mi geldi? 0_0
    Kendibe bakn bir futbolcu 37 yaşına kadar oynar. .. Bakiniz yerliden örnek verecek isek TUGAY KERIMOGLU kaç yaşına kadar oynamış ;-) :)
    Ersan Gülüm ün 5 milyon euro ettiği Tabata nın 8 milyon dolar ettiği ulkede gökhan gönül bedava :)

0|2
    0|0
    • Çin'e gitti onlar biliyorsun dimi.

• Napalım nasip :)
      Fenerbahçe kadar çok para harcayıp ta minumum başarılı takim hiç gormedim ben başka :D

• Hmmm 2yıl Avrupaya gidemedik 0 transfer 1 tane 1 . oldu 1 tane 2. olduk Bjk ne kadar harcadı da Fenerbahçenin altındayıd hep son sezon Diego beleşe alındı.

• Maliyeti yüksek yaşı ilerlemiş form düşüklüğüde açık ama oynadığı takıma yinede faydalı olur bjk de olsa fb de olsa osmanlısporda olsa fayda sağlar ama maddi boyut önemli.

0|1
    0|0
    • Aynen defans defan dediler Serdar'ı Gs ye kaptırdılar. Serdar mı Gökhan mı Bjknin ihtiyacı vardı sence.

• Dediğim gibi Gökhan iyi oyuncu ama eski fırtına günlerini beklemesin kimse yaş ilerledi artık gücünü ekonomik kullanmak zorunda Beck bu lig için iyiydi zaten CL için dediğim gibi ikiside yetersiz yani illaki fayda sağlayacaktır ama bu paraya değermiydi diğer boyuttada Gökhan bjkye giderse kendi adına yanlış yapar bence avrupaya gitmesi daha iyi.

• Aynen öyle Fenerbahçedeki defans da yok istediği gibi gitsin ileri.

• Ne oldu gülüm?

Gökhanın formasını feneriumdan alırdınız anca diyordunuz adam geldi şimdi böyle değişik değişik sorular soruyorsunuz Gökhan türkiyenin en iyi sağ beki BEŞİKTAŞ'TA da önemli işlere imza atacak

Sizlerde izleyeceksiniz.

0|3
    0|0
    • 31 yaşında biliyorsun dimi.

• Kardeşim ben o değilim be lütfen sorumdan gidermisin.

• @kizlarsoruyor adamın şikayet ettim kaba diye adam lale dedi eli şeyinde foto attı kaldırılmadı ama Bjkli birşey dedim 3 şey anında kaldırıldı neden acaba. Taraflımısınız.

• Gökhan kişilİk olarak tüm takımlar tarafından seviliyor bjk taraftarına onu sever ama Rüştü gibi olur. Ne Fenerli ne bjkli futbol hayatı gittiğinde 2 takımında taraftarı onu özümsemez...

0|1
    0|0
Yükleniyor...