3 aylık tatil zamanında 8 kilo verebilir miyim?

Protein diyeti yapacağım yediklerime dikkat edeceğim ama bunun yanında spor gerek biliyorum günde 1-1.5 saat yüzsem yeterli olur mu her gün? 1 ay yüzme 1 ayda yürüyüş ya da koşu ( hangisinin iyi olduğunu bilmiyorum onuda yazarsanız sevinirim) yapacağım. Yeterli olur mu ve verebilir miyim?

Güncellemeler:
1 ay yüzme kesin yapacağım ama onun yanında 1 aydan koşu ya da yürüyüş yapacağım ama koşu mu yoksa yürüyüş mü iyi?

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• 2 saat yüz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• yüzme çok iyi olur ama biraz daha kalp ritmini hızlandırman gerekir evde yapacağın haftada 3 kere kardiyo ile başarabilirsin bu arada protein diyeti ne? nasıl bişey?

0|0
    0|0
  • Yuzersen omuzlarin genisleyebilir. Bunu goz onunde bulundurman lazım. Biraz agirlik egzersizi ve kardiyo amacina ulasmanda yardimci olacaktır.

0|0
    0|0
  • veremezsinn

0|0
    0|0
  • protein diyeti bilmem ama 3 ayda spor ile kesin kilo verirsin yediğine dikkat edersen birde keten tohumu tavsiye ederim baya faydalı ;)

0|0
    0|0
  • 8 kilo çok rahat verilir tabi yediklerine ve egzersizine dikkat edersen

0|0
    0|0
  • en iyi kilo verme yöntemi yüzmek ve bisiklet sürmektir

0|0
    0|0
    • benim bacaklarım vücuduma göre kalın o yüzden bisiklet tehlikeli :(

• kondisyon bisikleti kullan o zaman

• Bence zor

0|0
    0|0
  • az ye çok sıç...

0|0
    0|0
  • Rahat verirsşn

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hem yuzme hem kosu yap. Verirsin diyetle beraber.

0|0
    0|0
  • dukan dieti yap arkadasım 2 ayda 11 kilo verdi

0|0
    0|0
  • Yüzme oldukça yararlı olacaktır. Özellikle sırt üstü yüzersen karın kası yapar, zayıflarsın. 8 Kilo verebilir misin emin değilim ama kilo vereceğin kesin.

0|0
    0|0
  • Yüzme

0|0
    0|0
Yükleniyor...