6 kilo en sağlıklı ve hızlı şekilde kaç günde verilir?

Evet arkadaşlar soru basit tavsiyeleriniz ve deneyimleriniz?

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• bir ayda verilir.

1|0
    0|0
    • Spor dışında ek olarak ne yapabilirim işim den dolayı yarım saat anca spor yapabiliyorum parça parça bide kansızlık var çok halsizlik oluyor şu yoğurt kürü alkalili su yani doğal yöntemleri kullansam sirkeli su falan gibi yardimci olur mu

• Teşekkür ederim balım

Erkekler Ne Diyor 5

• Güzel bir diyet programı ve küçük kardiyolar la ortalama 1 ayda rahat verilebilir ama bu genetiğin uyku düzenin boyun yaşın kilon kilo vermeni etkiler kişiden kişiye değişir yani tam bir süre söylenmesi doğru olmaz

0|0
    0|0
  • Öyle bir dünya yok..

0|0
    0|0
  • 6 haftada

0|0
    0|0
  • 1 hafta yemek yeme verırsın hasta da olmazsın suyla yasa :)) dayanabılırsen..

0|0
    0|0
  • bir uzman kontrolünde bölgesel egzersiz hareketlerine başlarsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 65 kiloydum şu an 54 bu kiloyu 2 ayda verdim cidden hirslanip yediklerine dikkat edip spor yaparsan 3 haftada verirsin

1|0
    0|0
    • Canım çok iyiymiş cidden boy kaç senin? Benim 167 58 kiloyum göbek var çok. Ama sporu isimden dolayı günde yarım saat yapabiliyorum oda parça parça ama az yerim bide yoğurt kuru sirke falan doğal yöntemler denesem?

• Benim boyum 1.68 ya nasıl desem aç kalma ama yemekten biraz fedakarlık yap bir tane program var kalori sayar ona ne yersen yaz hesaplıyor günlük 800 kaloriyi geçmesin ve surekli sağlıklı şeyler ye ben ekmek hiç yemedim sabah kahvaltım yumurtaydı öğle arası da surekli ayran icerdim diyet biskuvilerden yerdim bazen arada kaçamak yaptığım oluyordu tabi ama ileriye gitmezdim daha sonra eve gelirdim 3 4 gibi acikirdim sadece yoğurtlu makarna yiyip baharatta katardim karbonhidrat alınca gider spor yapardım bisiklet surer yururdum eve geldiğimde de acikinca annem ne yaptıysa aksam yemeğinde tabak yerine küçük kaseye koydurturdum öyle yerdim. Yogurt ye tabiki sağlıklı ama fazla da kaçırma çünkü onda da doğal da olsa sütten yapıldığı için yağ var her zaman dengele yediklerini inşallah bir an önce istediğin kilona kavuşursun

• İnşAllahh canım benim öyle yapim ozaman çok saol :*:*

• 2 hafta.

0|0
    0|0
    • Günde ne kadar spor yapmam gerek?

• 45 dk yeterli bence.

• İşimden dolayı pek vaktim olmuyor işe yürüyerek gidiyorum ama yakın olduğu için gidiş geliş toplam 10 dk sabah çıkmadan 10 dk spor yapabiliyorum eve gelince yorgunluktan 10 en fazla 15 yapabiliyorum kansızlık var halsiz düşüyorum bu şekilde olurmu

• Diyetisyene giderek

0|0
    0|0
  • 5 6 haftada

0|0
    0|0
Yükleniyor...