Beyler benim yaşım 18 boyum 177 boyumun 180 182 kadar olması için uğraşıyorum ne önerirsiniz?

Günde 100 kere squat 100 kere 90 derece eğilip bacak germe 100 kere ip atlıyorum siz ne önerirsiniz

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• boy uzaması genetiğine bağlıdır tabiki fiziksel aktiviteler işe yarar ama yaptıkların değil basketbol oyna ve yüz bide git kemik ölçümü yaptır doktor söylüyo bayunun daha ne kadar uzayabiliceğini ama uzar yani 82 olmasada 80 olur sguat bir işe yaramaz ayrıca ama ip işe yarar

0|0
    0|0
    • Hangi doktora gitmem gerekir bunuögrenmem için squatı uzamak için değil zaten kalça yukarı kalktığı için daha uzun bacaklı ve daha şekilli bacaklara sahip olunduğu için yapıyorum basketbol yerine asılmak etkili olurmu

• Çok sagol 😃

• ne demek rica ederim :)

En İyi Erkek Görüşü

• ben şeyi tam anlamıyorum bazı sporlar uzamayı destekler nitelikteki sporlardır ama uzama işi aileden gelen genetik miras + beslenme + çok az da olsa çevre faktörlere bağlıdır... boyun 1.80 rahat bulur yani ve bunları çok kafaya takmamak lazım gerçekten anlamsız şeyler ve boş takıntılarımız insanlar olarak :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Uzar daha merak etme

0|0
    0|0
    • Babam benden kısa ama amcam dayım benden uzun belki genlerde vardır ve daha estetik durması için bacaktan uzamaya çalışıyorum erkekler 21 yasina kadar uzayabiliyormuş ortalama 3 senem var

• Uzarsın daha

0|0
    0|0
  • Basketbol

0|0
    0|0
  • Süt iç 😂

0|0
    0|0
    • 😂ne süt çok içiyodum sütten bıktım artık kalsiyum ilaçları almayı düşünüyorum

• Ya david çok efsane adam bence en iyi iskelet yapısına sahip futbolcu herşey ideal ve kibar adamın ne çok uzun ne çok kısa

• Ve yakışıklı 😂

Erkekler Ne Diyor 3

• uzar

0|0
    0|0
  • barfiks çok etkisi var uğraşırsan uzarsın

0|0
    0|0
    • Barfiks aldım sıkıştırmalı ancak duvardan kayıyor onun için buaralar yapamıyorum onuda yapıcam

• hopla zıpla ama kendıne ezıyet etme

0|0
    0|0
    • Valla ben genelde kendime eziyet ediyorum 1 gün boyunca sonraki gün yapamıyorum sonra hiç yapmamaya başlıyosun haklısın

Yükleniyor...