Yarın bir kızla görüşücem ama ?

yarın arkadaş vasıtasıyla bir kızla görüştürülücem bizi birbirimize uygun görmüşler.bana kızın faceten fotoğraflarını gösterdiler.kız çok güzel ve maddi durumu iyi yani kızın beni kabul etme ihtimali sıfırın altında.ben de boşluğuma denk geldi görüşmeyi kabul ettim görüşmeyi kabul ettiğimde daha kızı görmemiştim yoksa kabul etmezdim zaten

şimdi kara kara yarınki reddedilişimi bekliyorum yarın kıza karşı tavrım nasıl olmalı arkadaşlar

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

• Kendine güvenli ol yaprak gibi.titreme lütfen.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• neden oyle dusunuyorsun kı belkı kız senı begenecek evrene olumlu enerjı vermelısın kı olumlu seyler olarak sana gerı donsun

1|0
    0|0
  • :) ya halen sınıf ayrımı yapıyosn hea.gülüyorm ya nedenmş insnaın kalbi güzel olunca parası zamanla olr ne önemi var ki..hayre ya.

sen kendini boşa srese sokuyosn bence..kıza çokda meraklı gibi davranma olursa olr olmazsa olmaz gibisinden davranırsn.. ayrıca kız belkide seni sever.ama seni istemezse maddi açıdan sen dünden isteme öyle insan kimseye yaramaz zaten..

0|0
    0|0
  • kendine biraz güven kizi guzel bulmus olman herkesin kizi guzel buldugu anlamina gelmez ki ayrica kizin maddi durumunun iyi olmasi ona dogru insani getirmez ki.bunlari kafandan cikar bence.belki gorunus olarak cok yakisikli degilsin belki maddi durumun kötü ama insan olarak kizdan daha kalitelisindir:) bu daha onemli:) pozitif ol;)

0|0
    0|0
    • kızda hayal kırıklığı yaratacağım kesin

• belki kiz sende hayal kirikligi yaraticak agzini actigi andan itibaren:D isik sesten daha hizli oldugu icin malesef karsi tarafin ilk gorunusu bizi etkiliyor:D ama kizi henuz tanimiyorken bukadar gozunde buyutmemelisin o da insan o da wc gidiyor,burnunu karistiriyor vs:D sen ondan degil de o senden etkilenmesse dogru insan degilmisim onun icin dersin ve dogru insani aramaya devam edersin:)

• Belki sen beğenmeyeceksin kızi. Fotoğrafla gerçek başkadır. Beğensen bile kızın beğendiğini hissetmiyorsan konuya girmezsin olur biter. Öylesine takıl gitsin.

0|1
    0|0
    • Hem arkadaşların nasıl uygun görmüşler

• aptal oldukları için sanırım.onlara da kızdım zaten başka kız yokmuş gibi

• kendin ol yeter ...

0|0
    0|0
  • Az once bu tarz bir soru daha vardi.Yoksa bunu da soran sen misin :)

0|0
    0|0
  • sen kendine neden güvenmiyosun he ?

0|0
    0|0
    • kız benden çok güzel

• sıkıntı var

• kendine güvenmediğin için böyle söylüyorsun

• oho naptın öyle abi ya? ne demek bu şimdi kendini bu kadar ezmişsin.

0|0
    0|0
    • o kızın beni kabul etmesi doğanın kanununa aykırı

• söylediklerin kulağıma küpe olsun ama foto işi sıkıntı yarın yazarım zaten buraya ne olduğunu:)

• ahaha tamam yani unutmaki artık bu devirde tip konuşmuyo kızlar başka şeylere de bakıyo bu aklında kalsın ona göre davran .p

• nuri yarın karşımda çok utanma aşkım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• rahat ol akcı konuş kendine güvenin olsun çekingen olma fikirlerini söle aynen öyle bencede gibi lafları çok kullanma çok uzun cümleler kurma :)) şimdilik bu kadar ikinci randevunda tekrar görüşürüz bide reddedilcem düşüncesini kafandan sil unutma oda senin kadar heyecanlıdır ve ne olcanı bilmiyo

0|0
    0|0
  • Sen baştan yenilgiyi kabul etmişsin. Öncelikle kendine güven. Daha sonrasında relax ol, akısına bırak her seyi.. Maddi durum inan çok önemli değil güzelse kız sen de yakısıklısın bu sekilde dusun ve kendine güven.

1|0
    0|0
  • Ürkme olduğun gibi ol işte.Baştan her şeyi kötü düşünme.Hem rededilsen ne olacak.?Hem duygularını söylemek zorunda değilsin ki sadece tanışma maksatlı değil mi? Sanırım öyle tanış bir şey söyleme.

0|0
    0|0
  • Kız isterse gerisini boşver..Git görüş beklediğinden daha iyi geçer belki

0|0
    0|0
  • Herşey para değildir arkadaşım.

0|0
    0|0
  • Aslan gibi çık ama dönüşünde aslan gibi olsun

0|0
    0|0
  • haydi iyisin hacii