Dolgu topuk çizmeler hakkında ne düşünüyorsunuz? Dolgu topuk uzun çizme aldım ama içime sinmedi.

bugün dolgu topuk uzun bi çizme aldım açık kahve renginde.. ama eve gelince birden beğenmemeye başladım süet bişey aslında çizme güzel ama dolgu topuk olması çok rahatsız ediyor? yani sizce de mi öyle ? alırken niye öyle aldın madem rahtsız olucaktında demeyin arkadaşlarımın gazına geldim?*

0|0
18|6

En İyi Kız Görüşü

• Dolgu topu çok rahat, çok işime yariyor çünkü bazen tüm gün ayaktayım ve spor ayakkabıları sevmem.

Şimdi tahtalı dolgun topuklar var onları link

Ama böyleleri çok hoş buluyorum link

Madem rahatsız oldun geri götur derim, ama bence daha alışman lazım.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Güzele ne yakışmaz ki giymelisin bence.

0|0
    0|0
  • bu kadarmı kendinden emin degilsin... ve bu kadarmı cidden sıkılıyorsun ve merak ettigin bumu soruyorsun... ah be guzelim ahh

0|0
    0|0
    • kendinden emin olmamakla alakası ne! sen de saçmaldığının farkında mısın

• soru sormak için sormadım gerçekten sormak için sordum ... artı sana cevap wer diyende olmadı uzatma...

• yav icine sinmediyse git degiştir... hem dolgu topuk almısın hem suetmiste... almazlarsa geri yada degişim yapmazlarsaa bilmiyorum ama ... baska bisey al aldıgın sey iicne sinmelii...ahanda mantıklı cevap sanaa...

• bence giydiğin kıyafetle kombine edersen çirkin durmaz

0|0
    0|0
  • Sevmem.

0|0
    0|0
  • Hayırlı olsn güle güle giyy olan olmuş dahaa :D

0|0
    0|0
  • hoş değil bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• değiştirme şansın var mı? eğer yoksa sevmeye çalış aa veya veya çıkarttırabiliyorsun bir ayakkabıcıya! istediğin çeşit topuk takıyor ben yaptırmıştım daha önce ;)

0|1
    0|0
  • çizmede dolgu topuk hoş olmuyor diyorum içine sinmediyse değiştir

0|0
    0|0
  • Birşey olmaz ara sıra giy .. İnsanlar ne abuk sabuk şeyleri giyiyor..

0|0
    0|0
  • ben de mağazada beğenip aldığım bişeyi eve gelince beğenmeyebiliyorum(burcum ikizler) moralini bozmak istemem ama dolgu topuk hoş durmuyor çizmede. bence dolgu topuğun mevsimi yaz

1|1
    0|0
  • ben asla dolgu topuk giymem çok basit duruyor oldum olası hoşlanmadım Hoş aslına bakarsan hiç topuklu giymem boyumdan ötürü fakat ince topuk hayranıyım minyon bayanlara süper yakısıyor

0|0
    0|0
  • Kararsız kalmış almışsın Orada begendiysen sorun olmamalı...

0|0
    0|0
  • Kötü duruyor

0|0
    0|0
  • Ayağını sıkmıyorsa değiştirme.

Bir tane de dolgu topuk çizmen bulunsun :)

Hem dolgu topuk her yaşa hitap ediyor.

0|0
    0|0
  • ben beğenmiyorum

0|0
    0|0
  • ben beğeniyorum dolgu topuğu daha rahat hem çivi topuğa göre bir tanede düz al dönüşümlü olarak giyersin

0|0
    0|0
  • Dolgu Topuk Hiç Sevmem Hem Arkadaşlarına Neden Soruosunki Sen giyceksin sonuçta senin beyenmen gerek sen beyendiysen sorun yok demektir herkesin zevki başka ya git değiştir yada annene tanıdıklarına ver onlar giysin bence

0|0
    0|0
  • Güle güle kullan gayet hoş

0|0
    0|0
  • dolgu topuk berbattır. ayrıca yakışmaz da. hem de kötü.

0|1
    0|0
  • Rahat ediyorsa ayakların giyin bence. Yedek bir tane daha çizme al.

0|0
    0|0
  • ben pek sevmiyorum itici duruyor

0|0
    0|0
  • dolgu topuk hep kaba gelmiştir bana

0|0
    0|0
  • beğenmem hiç.

0|1
    0|0
Yükleniyor...