Bu vücüt kaç aylık?

Bu vücüt kaç aylık ?

Arkadaşlar bu vücut kaç aylık? yapılabilir mi? Ve bu arkadaş tahminen kaç kilodur?

1|0

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Ne ayligi, bu kadar kolay mi saniyorsunuz kas yapmayi..

5-6 yil devam edip bu vucuda hic sahip olamayadabilirsin.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bu ünlü jeff seid. Adamın ömrü sporla geçiyor sen aylık diyorsun.

0|2
    0|0
  • Gözlerim kör oldu. 1 yılı vardır bence

0|1
    0|0
  • 1 yıl

0|1
    0|0
  • Allahim sana geliyom. insan mi bu beeee😍

0|1
    0|0
    • yazacak bişey bulamadım sana bunu yazdım

kelmangeeeeeeee kakooooo kakoooo şugarkeeeeee mageee kakoooo yandan geeeelll mage kakooooo kakoooo candan geeelll magee kakoooo mo kak kamiloooo biya westeee mo kak kamiloooo biya westeee me türbayyy dicaaa vilesgeee me haraaayy dicaaaa vilesgeeee voşdikeeelll mage kakoooo kakooo yandan geeeelll mage kakooo şugarkeeeee mageeee kakooo kakooooo candan geeell magee kakoooo gel mageeeee kakooo kakoooo şugarkeeee maneee kakooo yandan geeell mageee kakooo kakoooo candan geellll mane kakoooo mo kak kamiloooo biya westeee mo kak kamiloooo biya westeee me türbayyy dicaaa vilesgeee me haraaayy dicaaaa vilesgeeee voşdikeeelll mage kakoooo kakooo yandan geeeelll mage kakooo şugarkeeeee mageeee kakooo kakooooo candan geeell magee kakoooo.

• @esmerkeyunus o kadarmi issizsin be kardesim. Hayirli geceler

Erkekler Ne Diyor 17

• Steroit ile 2 ayda yaparsın

0|1
    0|0
    • SteroiD i iyi bişeymiş gibi örnek vermek yanlış

• Jeff seidddddd idolum lan bu

13 yasindan beri yapiyo knk

0|1
    0|0
    • Kaç kilo bu eleman bilgin var mı hedef koyacam

• 183 boy
      93 kg yag orani tum sene boyunca 5 8 arasi
      21 yas

• Gene gore

0|2
    0|0
  • 7-10senelik ustelik steroid kullanan sahis bu Jeff Seid gay4pay kardesimiz

0|1
    0|0
  • Yillar surer ne ayi? 😂😂

0|1
    0|0
  • Bu vücud en az 2 yıllık. Boy 185 se kilo 80 falan.

0|1
    0|0
    • 183 92 kiloymuş

• Hepsini geç şu omuzları öyle çıkarmak varya aylar sürer :):) adamın omuzlara bak.. Karın iyi bir diyetle şekle girer zaten kol ve göğüs 6 ayda şekil almaya başlıyor ama omuz çok zor.

• adam dünyaca ünlü jeff seidi koymuş kaç aylık demiş, 15 günlük kardeşim 15 günde yaptı adam

0|2
    0|0
  • Aylık mı? 😂 bu çocuk 10 yıllık sporcu

0|1
    0|0
  • Jeff 10 seneyi devirecek nerdeyse :D Ay ile olacak şey değil bunlar

0|1
    0|0
    • 10 sene bunla uğraşsam zaten 29 yaşında olcam ne anlamı kaldı 👏🏻

• Vücut herşey değil eğer şekil olsun diyorsan 1 yıl çalış Brad pitt'in fight club vücudu olur.

• En az 2 yıl.

0|1
    0|0
  • Ne ay i bu adan omrunu verdu 16 yasindan beri spor yapiyor. Vucut gelistirme bu ksdar kolay mi saniyorsun?

0|1
    0|0
    • Çok bişey göremedim o yüzden dedim

• Steroid kardeşim ve diğer kimyasallar sadece ağırlık çalışmakla olmuyo bu vücut

0|1
    0|0
  • 2-3 yıl ve düzenli supliment kullanman gerekir.

0|1
    0|0
  • Bu vücut 7 yıllık ağır bir çalışma jeff said şahsın adıda.

0|1
    0|0
  • En az 2 yıl

0|1
    0|0
  • 5 senesi var ne ayı mk :D

0|1
    0|0
  • Aylikmi? Sizin ben beyninizi disardan kolay duruyo demi ada yillarini veriyo siz evde göbek kasirken adam terle bogusuyo aci cekiyo salonda. Gelmis burda kac aylik diyo senden bir bok olmaz koç!!

0|0
    0|0
    • 120 ay desen de yine olmuyomu hacı

• Yav dostum lütfen karsidan dogru bilir kisilik taslama lütfen. Her gecen yil cok azda olsa eger adam gibi calisiyosan kas kazanirsin her gecen yil bu oran azalir 3-5 yil spordan sonra yillik 1-2 kilo kas kazaniyosan öpüp basina koyacaksin!! Bu konustuklarim naturel bir sporcu icin!! Hayirli geceler 😽

• Bu vücut 10 yılda olursa bir bok bilmiyorum ula taş çatlasın 5 yılda alırsın bu hali ondan sonrası form koruma işi

Yükleniyor...